Reklama
Reklama

Plany Cichopek legły w gruzach. Wyszły na jaw kulisy "ogłoszenia romansu" z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek w dniu 40. urodzin obwieściła światu, że związała się z Maćkiem Kurzajewskim. Nieoficjlanie mówiło się, że para spotyka się co najmniej od kilku miesięcy. Była żona dziennikarza wyjawiła jednak, że romans pary trwa od 2019 roku, co zszokowało opinię publiczną. Na tym nie koniec sensacyjnych doniesień. Kulisy "ogłoszenia związku" też zadziwiają

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w końcu potwierdzili plotki o swoim romansie. Mówiło się, że para spotyka się ze sobą od miesięcy. 

Ich zażyłość była też zresztą powodem rozstania Kasi z Marcinem Hakielem. Tancerz tuż po ogłoszeniu rozstania zaczął opowiadać w mediach o niewierności żony i jej wyprowadzce z domu. 

Od pewnego czasu jednak nie wypowiada się już na ten temat. Pałeczkę postanowiła więc przejąć była żona Maćka, która zaczęła zamieszczać szokujące komentarze pod postami Cichopek. 

Reklama

Zaczęło się od zdjęć z Izraela, gdzie Kasia pojechała z okazji 40. urodzin, by dziękować Bogu za to, co jej podarował. 

Paulina kazała jej pozdrowić Maćka, którego nazwała "kłamcą", wypominając mu też, że jej na 40. urodziny nigdzie nie zabrał, choć urodziła mu dwóch synów. 

"Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE" - pisała wściekła Smaszcz.

Temat szybko podłapały media, co najwyraźniej skłoniło Kasię do tego, by oficjalnie potwierdzić, że zakochała się w Kurzajewskim. 

To jednak tylko rozochociło Paulinę, która zamieściła na jej temat nawet osobny post na swoim Instagramie. Życzyła zakochanym szczęścia, wypominając że osobliwie podchodzą do głoszonej przez nich "katolickiej moralności". 

Przy okazji wygadała, że Kasia i Maciek mają romans od czasu występu w "Czarze par" w 2019 roku. Oznaczałoby to, że nie tylko Kasia zdradziła męża, ale i Kurzajewski żonę, bo ich rozwód odbył się rok później.

Cichopek nie tak chciała ogłosić związek z Kurzajewskim

Gadatliwość Pauliny nieco pokrzyżowała plany Kasi i Maćka, którzy ponoć planowali kryć się z romansem jeszcze parę miesięcy. Chcieli bowiem to ogłosić z wielką pompą  z pomocą TVP! 

"Kasia miała do końca roku nic nie mówić" - ujawnia informatorka Jastrząb Post, dodając że chcieli to ogłosić podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem. 

Cichopek ponoć jednak nie żałuje, ze odbyło się to nieco skromniej. Przynajmniej już nie muszą się ukrywać...

"Paradoksalnie Paulina Smaszcz jej się przysłużyła. Kasia odetchnęła z ulgą, że już nie musi ukrywać związku" - zdradza źródło portalu.

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy