Reklama
Reklama

​Paulina Smaszcz demaskuje Cichopek i Kurzajewskiego. Tak zaczął się romans

Paulina Smaszcz (49 l.), była żona Macieja Kurzajewskiego, nie jest chyba do końca zachwycona nowym związkiem byłego męża. Ujawnienie romansu z Katarzyną Cichopek (40 l.) potraktowała spontanicznym wpisem. Po namyśle zamieściła kolejny, w którym delikatnie wytyka Kasi i Maciejowi hipokryzję oraz wybiórcze podejście do zasad katolickiej moralności... Przy okazji ujawniła, jak długo trwa ich romans.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski przez lata uchodzili za szczęśliwe małżeństwo, aż nagle na początku 2020 roku ich związek przeszedł do historii, a Paulina wróciła do panieńskiego nazwiska. Oczywiście, nadal łączą ich wspólne dzieci, chociaż, jak ostatnio delikatnie dała do zrozumienia Smaszcz, Kurzajewskiego raczej nie uznałaby za wzorowego ojca rodziny.

Z okazji wycieczki Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek do Izraela, gdzie pojechali świętować swoją miłość i 40. urodziny Kasi, zamieściła kąśliwy wpis:

Reklama

"Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale". 

Paulina Smaszcz pogrąża Cichopek i Kurzajewskiego

Po namyśle postanowiła rozwinąć tę myśl w kolejnym wpisie. Jak daje do zrozumienia, wini byłego męża o to, że oszukuje i okłamuje własne dzieci, jednocześnie obnosząc się z przywiązaniem do katolickich wartości:

"Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? No ile? Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą tak gorliwie wyznają”. 

Przy okazji Paulina Smaszcz, pod pozorem wychwalania zalet porzuconego przez Cichopek Marcina Hakiela, ujawniła, jak długo trwa romans Kurzajewskiego i Cichopek:

"Jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu CZAR PAR. Pan Marcin jest mądrym mężczyzną, który już buduje swoje szczęście i bardzo trzymam za niego kciuki. Na moich szkoleniach i warsztatach powtarzam kobietom, że zanim wejdą w kolejny związek muszą poznać partnera. Zapytać poprzednią partnerkę dlaczego od niego uciekła, porozmawiać z dziećmi, by sprawdzić jakim jest ojcem? Kobieta kobiecie winna jest tę prawdę. Mądra zrozumie, głupia odrzuci".  

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wystąpili gościnnie w teleturnieju „Czar par” w 2019 roku, czyli kilka miesięcy przed rozwodem Kurzajewskich i rok przed objęciem przez Macieja i Katarzynę stanowisk prowadzących „Pytania na śniadanie”.  W programie „Czar par” rozmowę z Cichopek i Hakielem, przedstawionych jako para, która „mogłaby iść na koniec świata i jeszcze dalej, byle we dwoje” przeprowadził Maciej Kurzajewski…

Jak sugeruje Paulina, właśnie wtedy między Katarzyną i Maciejem rozpoczęło się fatalne zauroczenie. 

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy