Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Przybysz: Wierzymy, że ta mała dusza jest tam, gdzie jej też już dobrze

Paulina Przybysz (31 l.) postanowiła zabrać głos w głośnej dyskusji na temat wywiadu, jakiego kilka dni temu udzieliła jej siostra, Natalia (33 l.). Jaka jest jej opinia na temat aborcji?

Media rozgrzane są do czerwoności! Wszystko przez wywiad, jakiego Natalia Przybysz udzieliła "Wysokim Obcasom". Piosenkarka przyznała się w nim, że w 2015 roku dokonała aborcji w klinice na Słowacji.

Artystka tłumaczyła się tym, że nie chciała nagle zmieniać swojego życia przez narodziny trzeciego dziecka. Natalia i jej partner uporządkowali swój świat i ostatnim, o czym marzyli, był powrót do pieluch oraz szukanie nowego, większego mieszkania.

Po tym wywiadzie na piosenkarkę wylała się fala hejtu. Atakowały ją również znane osoby, jak choćby Karolina Korwin Piotrowska, według której wyznanie Natalii zaszkodzi kobietom uczestniczącym w "czarnym proteście".

W obronie siostry stanęła Paulina Przybysz, która w obszernym wpisie na swoim Facebooku poprosiła o więcej wyrozumiałości dla "pięknie naiwnie niewygodnie niesamowitej Natalii".

Internautów poruszył jednak fragment, w którym Paulina zapewnia, że cała rodzina "wierzy w to, że ta mała dusza jest tam, gdzie jej też już dobrze".

Reklama

Pod postem rozgorzała dyskusja. Niektórzy z internautów poczuli się bowiem zniesmaczeni tym, co przeczytali.

"OGROMNĄ HIPOKRYZJĄ i BEZCZELNOŚCIĄ z pani strony jest pisanie, że rodzina ma nadzieję, że dusza tego dziecka jest gdzieś tam szczęśliwa. Czy pani pisała ten tekst w pełni ŚWIADOMIE? To w końcu dla Was sióstr Przybysz zostało wyskrobane dziecko posiadające duszę, czy jak to mówią skrajne feministki tkanka, materiał genetyczny? Wy same chyba nie wiecie" - napisała jedna z oburzonych internautek.

Uważacie, że Paulina powinna mieszać się do tej dyskusji na temat aborcji jej siostry i wnosić do niej argumenty o "małej duszy"?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pinnawela | Natu

Reklama

Reklama

Reklama