Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka podejmą taką decyzję?! To rewolucja!

Prawie cztery miesiące temu rodzina Karpiel-Bułecka pożegnała ukochaną ciocię Zofię, seniorkę rodu. To był prawdziwy cios dla Sebastiana Karpiel-Bułecki (44 l.) i jego żony - Pauliny Krupińskiej (33 l.). Ta śmierć nie daje im spokoju i pragną uczcić pamięć po krewnej.

To była dla nich prawdziwa tragedia. Ciotka Zofia, zwana przez miejscowych Ciotką Bułeckulą, zmarła w wieku 86 lat i zostawiła wielką pustkę w sercu najbliższych. 

Reklama

Seniorka rodu zmarła 27 czerwca 2020 roku, a na jej pogrzebie mimo szalejącej pandemii pojawiły się tłumy. 

W kondukcie żałobnym nie zabrakło Stanisława Karpiela-Bułecki (37 l.), wnuczka pani Zofii i Sebastiana Karpiela-Bułecki (sprawdź!), dla którego była ciocią i którego wychowywała jak własnego syna. 

Ciotka Bułeckula traktowała Paulinę Krupińską jak własną synową, a dzieci Pauliny i Sebastiana jak wnuki. Pani Zofia była szanowana nie tylko w licznej rodzinie, ale także i w całym Zakopanem, gdzie prowadziła noclegi i karczmę.

Jak donosi "Życie na gorąco", to właśnie chata Ciotki Bułeckuli i jej karczma mają zamienić się niedługo w muzeum! Budynki te stoją blisko centrum miasta i stanowiłyby dodatkowe urozmaicenie dla turystów. Miałyby też swój wkład w historię i kulturę miasta.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »