Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Olaf Lubaszenko walczy z depresją! Wahania nastroju go wykańczają!

Olaf Lubaszenko (48 l.) od lata zmaga się z chorobą jaką jest depresja. To wyniszcza nie tylko jego psychikę, ale także i ciało!

Już nieraz media ogłaszały naprzemiennie zwycięstwo aktora nad depresją i powrót na samo dno. Taki stan rzeczy jest bardzo ciężki do zniesienia dla Olafa i z tego powodu zniknął nawet na kilka lat z show-biznesu.

Reklama

Walczył z chorobą w ukryciu, a kiedy postanowił znów pokazać się publicznie, wszyscy byli w szoku. Powodem zdziwienia była spora nadwaga artysty.

"Moje problemy z wagą mają przyczynę o skomplikowanej diagnostyce i długotrwałym leczeniu" - powiedział w końcu niechętnie aktor, a i to okazało się nie być do końca prawdą.

Dopiero pół roku później Olaf zdecydował się opowiedzieć o tym, że problemy zdrowotne, które spowodowały nadwagę, wpędziły go w depresję i to właśnie walka z nią najbardziej dała mu się we znaki.

Jednak w ostatnim czasie Lubaszenko sporo schudł i to nie mało, bo 50 kilogramów. Dzięki temu wrócił do życia towarzyskiego. Niestety, o ile Olaf wygląda lepiej, to jego problemy psychiczne jeszcze się nie skończyły.

"Jeszcze nie można odtrąbić zwycięstwa. Są sprawy, z którymi trzeba walczyć cały czas i trzeba być czujnym" - wyznał aktor.

Mogło się wydawać, że po depresji nie ma śladu, a oznaką tego może być również szczuplejsza sylwetka. Jednak artysta dalej ma wątpliwości co do samego wyglądu.

"Prawdopodobnie szczupłym latynoskim tancerzem w najbliższym czasie nie będę. Kiedy jest się  grubym, wcale nie jest łatwo wychodzić z domu, nie jest łatwo się ruszać, każdy krok sprawia ból i przynosi zmęczenie. Te właściwie codzienne upokorzenia, mniejsze, większe, szyderstwa - to wszystko zacząłem widzieć wtedy w sobie, ale i wokół siebie" - wyznaje szczerze w rozmowie z tabloidem "Super Express". 

Dowiedz się więcej na temat: Olaf Lubaszenko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje