Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ola Ciupa przez duży biust ma problemy z kręgosłupem. "Nękają mnie bóle"

Ola Ciupa (28 l.) ma spory problem. A to wszystko przez swój duży biust! Okazuje się, że przez piersi "Słowianka Donatana" nie ma lekko i cierpi!

Ola Ciupa rozpoznawalność zyskała dzięki występowi w teledysku Donatana. Pewnie wkroczyła na salony, na których niejednokrotnie prezentuje stroje podkreślające jej wdzięki - nogi oraz biust.

Reklama

Okazuje się jednak, że duże piersi to nie tylko jej wielki atut, ale również... przekleństwo. "Słowianka Donatana" sama przyznała, że przysparzają jej wiele cierpienia. 

"Czy mam problemy z plecami przez duży biust? Mam!" - wyznała na Instagramie. Później dodawała, że to dziedziczne. "Nękają mnie bóle kręgosłupa. Mam to po mamie, która też ma duży biust i problemy z kręgosłupem" - tłumaczyła. 

Czy zatem rozważa poddanie się zabiegowi zmniejszenia piersi? Tego nie zdradziła. Znalazła za to sposób, by uśmierzyć ból. "Ratują mnie masaże" - wyjawiła. 

Dobrych wieści dla Oli nie ma lek. med. Aleksandra Łuniewska. W rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że sporych rozmiarów biust rzeczywiście może sprawiać nie lada kłopoty. I to nie tylko, jeśli chodzi o kręgosłup...

"Kobiety z dużym biustem mają przede wszystkim problemy z dolegliwościami odcinków kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego. Występują bóle pleców, ramion, a także drętwienia i mrowienia kończyn górnych" - powiedziała.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje