Reklama
Reklama

Ojciec Dawida Kubackiego wyjawił prawdę na temat zdrowia Marty. Kobieta trafiła do szpitala w stanie ciężkim

Dawid Kubacki (33 l.) to jeden z najbardziej znanych polskich skoczków. Mężczyzna kiedy tylko dowiedział się, że jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala, postanowił wycofać się z dalszych zawodów i wrócić do Polski. Niedawno w sprawie głos zabrał ojciec 33-latka, który opowiedział o sytuacji Marty po tym, jak trafiła do szpitala.

Dawid Kubacki zrezygnował z turnieju Raw Air

Dawid Kubacki od jakiegoś czasu przebywał w Norwegii, gdzie odbywał się turniej Raw Air. Niestety musiał z niego zrezygnować i szybko wrócić do Polski. Wszystko dlatego, że jego żona trafiła do szpitala.

Zobacz też: Ogromne problemy Dawida Kubackiego w domu! Nastąpiło zalanie! Skoczek pokazał szkody

Ojciec Dawida Kubackiego wyjawił prawdę na temat żony syna

Edward Kubacki w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" wyjawił, że jego synowa znalazła się w szpitalu w niedzielny poranek. To właśnie wtedy kobieta miała odczuwać silne zaburzenia rytmu serca.

Reklama

Dawid Kubacki musiał przedwcześnie zakończyć sezon. Na temat podbramkowej sytuacji postanowił wypowiedzieć się również sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego.

"Gdyby było trzeba, wysłalibyśmy po niego nawet prywatny odrzutowiec. Nie ma teraz znaczenia, kiedy Dawid wróci na skocznię. Niech zajmuje się żoną. Tylko to się liczy" mówił Jan Winkel w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

Dawid Kubacki na swoim instagramowym koncie zamieścił również niepokojący wpis. Sportowiec wyjawił, że żona przebywa na oddziale kardiologicznym, a jej stan jest ciężki.

"Mój nagły powrót do domu... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie" - napisał skoczek na Instagramie.

Dawid i Marta Kubaccy - historia miłości

Dawid i Marta Kubaccy od 2019 roku tworzą udane małżeństwo. Sportowiec poznał swoją ukochaną na studiach AWF w Katowicach. Para zaręczyła się w 2018 roku w Egipcie. Rok później powiedzieli sobie sakramentalne tak w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na podhalańskiej Bachledówce.

29 grudnia 2020 roku na świat przyszła pierwsza córeczka pary - Zuzanna, a na początku tego roku - 6 stycznia 2023 roku powitali w rodzinie Maję.

Zobacz też:

SZOK! Sąsiadka Kubackich wyjawiła, co mówi się na wsi. Wieści o stanie Marty porażają!

Dawid Kubacki zaniepokoił fanów. Ciężarna żona zaczęła odbierać mnóstwo telefonów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy