Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

O tym się mówi - Pomponik w pigułce

Czym żył show-biznes w minionym tygodniu? Oto zestawienie najciekawszych plotek!

Będzie trzeci sezon "Perfekcyjnej pani domu"

Stacja TVN, zadowolona z wyników oglądalności show Małgosi Rozenek, zapowiedziała kontynuację "najbardziej ogłupiającego programu" w polskiej telewizji. Jak mówi reprezentujący kanał Bohdan Czaja, "projekt jest nie tylko rentowny, ale i kontrowersyjny".

Czy stacja nadal upierać się będzie, by Małgosia, seksowna 43-letnia rozwódka, sprzątała w pełnym makijażu, modnym stroju, białych rękawiczkach i wynajętym na potrzeby programu domu, w rzeczywistości mając sprzątaczkę i nianię do dzieci, czy jednak nada jej kilka ludzkich cech typowej zapracowanej Polki?

Reklama

Trzeci sezon będzie najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich...

Korwin krytykuje Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk po tym, jak odbiła Mikołaja Krawczyka Anecie Zając, nie może znaleźć pracy. Informację tę na Facebooku skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska, stwierdzając, iż Aga "jest bardzo atrakcyjna, ale równie jak atrakcyjna - nieutalentowana". Zasugerowała aktorce także zmianę zawodu...

"Jedynie kamera ją kocha, ale to za mało, szczególnie, kiedy nie ma już 18 lat. To brutalna prawda, ale prawda. I to bez względu na to, w jakim jest związku..." - napisała.

Co można powiedzieć o autorce wypowiedzi? Równie nieatrakcyjna co nieutalentowana?

Hanka Mostowiak nie żyje

7 listopada minął rok od tragicznej śmierci granej przez Małgosię Kożuchowską bohaterki. Słynna scena z kartonami pobiła wszelkie rekordy oglądalności - obejrzało ją prawie 8,5 miliona osób.

"Hankę wspominam z sentymentem, ale bez żalu" - napisała aktorka na Facebooku.

Widzowie, zapewne, podobnie...

Matka Madzi uciekła z Polski

Oskarżona m.in. o zabójstwo córki Katarzyna W. zniknęła - ostatni raz widziana była w połowie października. Jej matka 5 listopada zgłosiła zaginięcie... Co się z nią dzieje?

Krzysztof Rutkowski podejrzewa, że 22-latka bawi za granicą. Pierwszym tropem jest Londyn, gdzie przebywa jej mąż Bartek, drugim Włochy.

Jak widać, prokuratura w Polsce bawi się równie dobrze...

Jakimowicz: Siwiec obniża show-biznes

Były chłopak Joli Rutowicz nie polubił Natalii Siwiec, co dosadnie zaakcentował na łamach prestiżowego "Super Expressu", mówiąc, iż miss euro "obniża cały show-biznes".

Patrząc na Jarka, pytamy: czy można "obniżyć" go jeszcze bardziej?

Janda sikała na pomnik

"Człowiek to świnia" - napisała Krystyna Janda na swoim blogu, oburzając się na zachowanie handlujących prywatnością i donoszących tabloidom jeden na drugiego kolegów z branży...

"Boże jak dobrze że w czasach kiedy myśmy byli młodzi, upijaliśmy się, romansowaliśmy, zrywaliśmy po pijanemu kwiaty z klombów i sikaliśmy pod pomnikami nie było kolorowej prasy, plotkarskich portali i tego całego gówna" - skomentowała aktorka.

Wyobrażacie sobie sikającą pod pomnikiem Jandę na okładce "Super Expressu"?

Fokus drze koty z Dodą

Duet silikonowej blondyny z raperem blokersem zaowocował wielką awanturą. Po obejrzeniu klipu do piosenki "Fuck It" menedżerka Wojciecha Alszera stwierdziła, że został on zrobiony "tak, żeby Dodzina była najfajniejsza, nie licząc się zupełnie z wizerunkiem Fokusa".

Tak jakby nie dało się przewidzieć, że tym się ta cała "współpraca" skończy- Rabczewska znana jest przecież z tego, że miejscem na tronie dzieli się niechętnie. Chciała wykorzystać na nowo roznieconą popularność Paktofoniki - i bez skrupułów to zrobiła.

Nie przewidziała jednak tego, że Fokus tupnie nogą i teledysk oprotestuje. Cóż, najpierw to ona weszła mu na głowę (dosłownie), teraz on zrobił to samo (z tego, co wiemy, tylko metaforycznie).

Cichopek jest fatalną kłamczuchą

Gwiazdce "M jak miłość" stuknęła trzydziestka, a Hakiel wyszedł z imprezy urodzinowej przed wszystkimi. Oficjalne tłumaczenie Kasi w "Pytaniu na śniadanie"?

"To była moja zmiana, żeby się bawić. Tego dnia Marcin musiał pracować, a potem zająć się dzieckiem". Taaa, jasne. Nawet jeśli przez spłaty kredytu nie mogą sobie pozwolić na opiekunkę, to może pomóc mogłaby na przykład babcia?

Wiemy, że wpaść na to niełatwo, ale...


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje