Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Nowy facet George'a Michaela

48-letni gwiazdor po rozstaniu z Kennym Gossem (51 l.) układa sobie życie u boku stylisty fryzur Fadiego Fawaza. Panowie spędzili ostatnio kilka romantycznych chwil w Wenecji.

George i Kenny rozstali się po piętnastu latach związku na początku tego roku. Powodem zerwania było podobno upodobanie obu panów do używek. Nie pomagała również odległość - piosenkarz mieszkał na stałe w Wielkiej Brytanii, biznesmen miał swój dom w Dallas.

Poza tym Goss miał dosyć wyskoków swojego partnera, który we wrześniu 2010 roku został aresztowany za jazdę samochodem pod wpływem narkotyków i staranowanie drzwi sklepu fotograficznego w Londynie, za co został skazany na dwa miesiące więzienia.

W 1998 roku Michael był bohaterem skandalu obyczajowego - zatrzymano go w Los Angeles za czyny lubieżne wobec policjanta w publicznej toalecie.

Reklama

"Moja walka z narkotykami została dobrze udokumentowana. Mój partner miał podobne problemy z piciem alkoholu" - napisał piosenkarz w oficjalnym oświadczeniu.

"Kenny wniósł nie tylko dużo radości, ale i dużo bólu do mojego życia. Przykro mi, że nam się nie udało" - dodał. U jego boku pojawił się ostatnio przystojny stylista, Libańczyk Fadi Fawaza.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: George Michael | związek | gej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje