Reklama
Reklama

Nowy chłopak, a teraz takie wieści! Roksana Węgiel pochwaliła się szczęściem

Roksana Węgiel (18 l.) nie przestaje w ostatnim czasie zaskakiwać swoich fanów. Najpierw oświadczyła, że ma nowego partnera - starszego o 8 lat Kevina Mgleja, który ma z poprzednią partnerką małe dziecko. Później fani nie mogli wyjść z podziwu, jak Roxie wydoroślała i jak zmieniły się jej stylizacje - są zdecydowanie bardziej odważne. A teraz wokalistka przekazała radosne wieści - jej rodzina właśnie się powiększyła!

Roksana Węgiel szybko dojrzała i z nastolatki stała się kobietą

Pierwszy raz o Roksanie Węgiel zrobiło się głośno za sprawą udziału w "The Voice Kids" w 2018 roku. Później zwyciężyła 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci i została laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Reklama

Roksana Węgiel szybko dorosła. Ze słodkiej małej nastolatki, która wygrała talent show, przeobraziła się w prawdziwą kobietę. Niektórzy fani wciąż nie dowierzają, że niedawno skończyła 18 lat!

Zdjęcia z jej imprezy urodzinowej wprawiły niektórych w osłupienie... Roxie prezentuje się na nich w skąpej stylizacji i w ramionach ukochanego! Jego pojawienie się było dość zaskakujące, ponieważ dopiero niedawno Roksana przyznała, że ją i Kevina Mgleja coś łączy. 

"Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu" - mówiła w wywiadzie dla Radia Eska.

Nowy związek Roxie budzi kontrowersje

Para poznała się podczas pracy nad najnowszą płytą 18-latki. Roksana jest zakochana i nie przeszkadza jej różnica wieku, ponad 8 lat, ani fakt, że mężczyzna posiada 3-letnie dziecko z poprzedniego związku z Malwiną Dubowską, którą widzowie znają m.in. z "Korony królów".

"To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem. Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka "Kiedy dorosnę". Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi" - zapewniała.

Zakochani wybrali się niedawno na urlop na Malediwy. Postanowili odpocząć, naładować baterie i złapać trochę słońca. Niebawem czeka ich ogrom pracy nad promocją najnowszej płyty artystki "13+5", która będzie w sprzedaży już w marcu. W maju natomiast Roksana podejdzie do egzaminu dojrzałości.

"Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show-biznesu. Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi" - przekonywała.

Roksana Węgiel przekazała radosne wieści

Po wakacjach Roksana miała do przekazania wspaniałe wiadomości! Postanowiła podzielić się nimi w mediach społecznościowych, by razem z fanami cieszyć się ze spełnionego marzenia. Wygląda na to, że Roxi adoptowała małego szczeniaka, charta włoskiego. 

"Poznajcie Szafira" - napisała na Instagramie. 

***

Zobacz także:

Roksana Węgiel szaleje ze starszym ukochanym na Malediwach. Nastolatka nie ukrywa już nowej miłości

Roksana Węgiel pokazała kadry z 18-tki! Nie brakuje a nich pikantnych pocałunków z chłopakiem

Roxie Węgiel zmieniła wizerunek przez starszego ukochanego? Tak kiedyś wyglądała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roxie Wegiel | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy