Reklama
Reklama

Niewesoło u Cichopek. Drży o rodzinę! Sensacyjne wieści to jednak nie plotki!

Przed Katarzyną Cichopek (40 l.) ważna uroczystość rodzinna, którą na dodatek bardzo przeżywa. Wszystko przez nadzwyczajną i kiepską kondycję ważnej osoby w życiu Kasi. Nad tą kwestią drży cały klan Cichopków. Wiemy, co zrobi prezenterka i w jaki sposób będzie ją wspierał ukochany Maciej Kurzajewski (50 l.). A to już niedługo!

Niewesoło w domu Cichopek. Ona i jej rodzina żyje w ciągłym napięciu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogli na chwilę odetchnąć z ulgą. Wygląda na to, że napięcie pomiędzy nimi a byłą żoną Pauliną Smaszcz na krótki moment przygasło. 

Wszystko dzięki pilnemu wyjazdowi do Włoch, gdzie zakochani odwiedzili starszego syna dziennikarza, Franciszka i nowo narodzoną wnuczę prezentera. Tymczasem w rodzinie Katarzyny Cichopek szykuje się równie ważna uroczystość rodzinna. To dlatego prezenterka "Pytania na śniadanie" jest kłębkiem nerwów!

Reklama

Cichopek drży o rodzinę. Bardzo przeżywa nadchodzący czas

Rodzina dla Kasi Cichopek jest najważniejsza i w to nie wątpimy! Okazuje się, że nadchodzący czas będzie bardzo trudny dla aktorki. Wszystko ze względu na gorszy stan zdrowia jej babci, w której zawsze ma oparcie i zawsze może liczyć.

"Moja babcia ma nieprawdopodobne poczucie humoru, jest super pozytywną osobą. Lubimy razem śpiewać, moja babcia ma niesamowitą pamięć i mówi takie piękne wiersze (...) Kiedy przychodzę do niej i mam jakieś smutki, to zawsze na mnie patrzy i jest dla mnie niesamowitym wsparciem. Ja patrze na nią i myślę sobie: moje życie jest naprawdę piękne" - podsumowała Kasia dla "Faktu"

Nie dość, że Katarzyna odziedziczyła po swojej babci imię, to jest także dla niej źródłem wiedzy życiowej i drogowskazem, jak aktorka powinna postępować w życiu: "Imię Katarzyna to moje najcenniejsze dziedzictwo, które dostałam od Babci - Kasi. Wraz z imieniem otrzymałam siłę, miłość do życia i szacunek do ludzi (...) To, co przeżyła i jak podchodzi do świata jest dla mnie źródłem ogromnej inspiracji i wielkiej mądrości" - napisała Cichopek na Instagramie w listopadzie 2022 roku.

Babcia Katarzyny Cichopek wkrótce skończy 100 lat!

Ukochana babcia aktorki, wkrótce będzie obchodzić setne urodziny! Niestety zdrowie seniorki ostatnimi czasy przechodzi kryzys, dlatego cała rodzina drży, czy aby na pewno babcia będzie mogła zasiąść przy rodzinnym stole.

[Kasia - przyp. red.] zamówiła film z życzeniami i piosenkami od Krystyny Giżowskiej. Na urodzinach ma się stawić cała rodzina. Jednocześnie wszyscy drżą o zdrowie babci, samopoczucie nie pozwala jej w pełni uczestniczyć w imprezie" - mówi informator "Świata Gwiazd". Dodaje również, że Kasi bardzo zależy, aby podtrzymać rodzinne tradycje związane w obchodzeniem babci.

W opanowaniu emocji prezenterki pomógł Kasi nie kto inny, jak Maciej Kurzajewski, który sam wychowywał się w wielodzietnej rodzinie. Dziennikarz zatem wie, jak trudne bywają takie sytuacje.

Jaką babcią będzie Kasia Cichopek? Już sobie to zaplanowała!

Katarzyna Cichopek w wywiadzie podzieliła się też marzeniem, na temat którego kiedyś chciałaby spełnić: "Mam nadzieję, że będzie taki moment w moim życiu, że będę mogła cieszyć się wnukami i że będę mogła być tak wspaniałą babcią, jaką babcią dla mnie jest moja babcia Kasia i jaką mega babcią jest moja mama, babcia Bożenka" - powiedziała prezenterka TVP dla "Faktu".

Niestety, nie uświadczymy na Instagramie zdjęć Kasi ze swoją mamą lub babcią. Wszystko dlatego, że aktorka strzeże prywatności swoich ukochanych dziewczyn:

"Moja Babcia, jak również moja Mama nie lubią być na świeczniku, dlatego szanując ich wolę, nie wrzucam wspólnych zdjęć" - napisała na Instagramie z okazji Dnia Babci w 2021 roku. Możemy zatem zobaczyć jedynie rękę babci Kasi. Solenizantce życzymy 100 lat i dobrego zdrowia!

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek odsłania kolanka z okazji wiosny. Fani oszaleli w komentarzach

Cichopek świeciła nóżkami w TVP. Kuszące zdjęcia mówią wszystko!

Stylowi Cichopek i Kurzajewski zadali szyku we Włoszech. Fani aż się rozpływają!

Kurzajewski pojechał do wnuczki. Wraz z Cichopek zagrali na nosie Smaszcz!

Cichopek i Kurzajewski się wściekli! Smaszcz zalazła im za skórę tak, że spotkają się w sądzie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy