Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

​Niemiłosiernie wygładzona Madonna pozuje w łazience! Piersi zwracają uwagę

Ikona muzyki pop po raz kolejny postanowiła pokazać, że wygląda i czuje się jak dwudziestolatka. Nawet przy najlepszych chęciach trudno powiedzieć, by efekt wypadł naturalnie. Niektórych może nawet przerażać…

Madonna jest artystką, uważaną za ikonę muzyki pop. W swojej karierze osiągnęła wszystko, co tylko można było. Od blisko 40 lat jej utwory (posłuchaj!) nie schodzą z list przebojów. Madonna wielokrotnie udowodniła, że doskonale czuje zmieniające się trendy i mody w muzyce i nie tylko potrafi się do nich dostosowywać, lecz także wymyślać własne. 

Oprócz tego, że jest wybitną artystką (sprawdź!), znaną i uwielbianą na całym świecie, mającą na koncie ponad 300 nagród i ponad 335 milionów sprzedanych płyt, a także bardzo bogatą kobietą, z majątkiem szacowanym na 550 milionów dolarów, jest również znaną skandalistką. 

Do historii show biznesu przeszły jej burzliwe związki między innymi z Seanem Pennem, Guyem Richie i ojcem jej starszej córki, Carlosem Leonem, film „W łóżku z Madonną” oraz album fotograficzny pod sugerującym treść tytułem „Sex”. 

Reklama

Wygładzona Madonna pozuje w łazience

Madonna, po tym, gdy podporządkowała sobie show biznes, to samo stara się zrobić z czasem. Od lat coraz bardziej rozpaczliwie próbuje dowieść, że nie podlega jego upływowi i mimo wieku ciągle wygląda i czuje się jak dwudziestolatka. 

W czasach body positive i piękna, które nie zna wieku, nikt nie oczekuje od 62-letniej artystki, by zachowywała się tak, jak kiedyś  wypadało paniom w jej wieku. Pojawiają się natomiast opinie, że desperackie próby udowodnienia, że jest wiecznie młoda, trochę jednak nie przystoją. Nie, nie ze względu na wiek, tylko ze względu na status.  

W przypadku osoby, która osiągnęła w życiu absolutnie wszystko i której życiorysem można byłoby obdzielić kilka osób, udawanie dwudziestolatki wydaje się jednak odrobinę małostkowe i w sumie niepotrzebne. Na najnowszych zdjęciach widać Madonnę po zastosowaniu większości dostępnych w internecie filtrów, pozującą bez najmniejszej zmarszczki mimicznej, w za małym staniku.

Tym razem przesadziła z wygładzaniem? 


***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Instagram | gwiazda | Zdjęcie

Reklama

Reklama

Reklama