Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nie mogą się rozwieść!

Aktorka Monika Kwiatkowska (37 l.) i reżyser Maciej Dejczer (57 l.) nie mogą dojść do porozumienia. Druga rozprawa rozwodowa niewiele zmieniła...

Jak donosi "Super Express", para próbuje zalegalizować rozstanie od początku lipca ubiegłego roku. Podobno oboje bardzo to przeżywają. "Czasem nie mam nawet siły wyjść z domu" - zwierzała się Monika w wywiadach jeszcze rok temu. Ale końca tej gehenny nie widać.

Reklama

Kością niezgody są głównie kwestie finansowe. Z informacji tabloidu wynika, że Kwiatkowska żąda bardzo wygórowanych alimentów dla ośmioletniego syna Maćka. Czy można jej się dziwić? Jej mąż to jeden z najlepiej zarabiających polskich reżyserów, mający na swoim koncie takie seriale jak "M jak miłość","Rezydencja", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe".

Para poznała się na planie tego ostaniego. Ze względu na 20-letnią różnicę wieku, nikt w branży nie wróżył im szczęścia. A jednak Kwiatkowska i Dejczer byli zgodnym małżeństwem przez dziesięć lat. Jak twierdzą znajomi reżysera, "Maciej przy Monice bardzo się zmienił. Świata poza nią nie widział".

Aż do ubiegłego roku, kiedy coś zaczęło się między nimi psuć. "Przestali się dogadywać. Monika poczuła się rozczarowana małżeństwem" - zdradził tabloidowi przyjaciel pary. Kolejna rozprawa w czerwcu.

Dowiedz się więcej na temat: Monika Kwiatkowska-Dejczer | Maciej Dejczer | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje