Reklama
Reklama
Tylko u nas

Nerwowe ruchy TVP po wpisie Cichopek i Kurzajewskiego. Ujawniają, co dzieje się za kulisami

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wreszcie ujawnili swój romans. Pierwszy wywiad z parą pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" - mimo rzekomo konserwatywnych wartości promowanych przez stację... Jak łatwo się było domyślić - cała sytuacja wywołała w sieci nie lada wrzawę. Internauci głównie krytykują hipokryzję i wyśmiewają "dziękowanie Bogu" w Jerozolimie za zdradę małżeńską. Jak udało nam się dowiedzieć - PR stacji TVP już ruszył do akcji i kontaktuje się z różnymi mediami i portalami, by zmienić tę narrację... Co chcą wcisnąć dziennikarzom?

Cichopek i Kurzajewski sensacją weekendu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski stali się sensacją minionego weekendu. Wszystko za sprawą romansu, który wreszcie potwierdzili. Przymusiła ich poniekąd do tego była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz, która postanowiła w osobliwy sposób złożyć Cichopek życzenia urodzinowe. Pod postem, w którym Cichopek wrzuciła zdjęcia z Jerozolimy, między innymi jak pokłada się w kościele, Smaszcz zdradziła, że Kasia i Maciej są razem w Jerozolimie (i w życiu). Dodała od siebie też cały zestaw złośliwości, co Cichopek szybko skasowała.

W następstwie tego Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili wspólnym zdjęciem to, czemu do tej pory zaprzeczano - że są razem. Na to również Paulina Smaszcz nie pozostała obojętna i upewniła się, że wszyscy poznają jej wersję. W kolejnych wpisach w social mediach zdradziła, że romans jej eksmęża i gwiazdy "M jak miłość" trwa od czasu ich spotkania na planie programu "Czar par".

Reklama

Romans w TVP nie wzbudził zachwytu

Internet nie najlepiej przyjął wymianę zdań między tym trójkątem miłosnym. Komentującym nie spodobał się fakt, że Kurzajewski i Cichopek podjęli romans, rozbili swoje rodziny i małżeństwa, ale i uchodzą za twarze TVP będące ostojami rodzinnych wartości. Oliwy do ognia dolały oczywiście zdjęcia z kościoła, gdzie para "dziękowała za miłość".

Wisienką na torcie zaś okazały się gratulacje od Joanny Kurskiej, która sama też jest rozwódką i ponownie wyszła za mąż za byłego prezesa TVP. Kurska obecnie jest szefową w "Pytaniu na śniadanie", gdzie Cichopek i Kurzajewski dzień po ujawnieniu "miłości" udzielili pierwszego wywiadu - na żywo wprost z Jerozolimy. Na antenie płakali i całowali się, co wywołało wśród widzów jeszcze większą konsternację...

Gdy okazało się, że internauci i media dość wyraźnie podkreślają nie szczęście pary, a ich hipokryzję i promowanie konserwatyzmu na pokaz, do akcji ruszył PR TVP.

PR TVP ociepla wizerunek Cichopek i Kurzajewskiego

Jak ustalił Pomponik, w redakcjach show-biznesowych w Polsce rozdzwoniły się telefony od pracowników TVP próbujących sprzedać różne propozycje narracji wokół romansu. Zaproponowano między innymi tematy o tym, że "wiele zakochanych par prowadzi razem programy, a widzowie lubią chemię na ekranie" czy... obwinianie za całe zamieszanie byłej żony Kurzajewskiego. 

- PR stacji zajmuje się aktywnie tematem. Były telefony, wiadomości, dość mocne naciski. Chodziło o chwalenie Cichopek i Kurzajewskiego jako pary, wypromowanie ich jako duetu w stylu Rozenek-Majdan. Padały też dość wprost sugestie, że "winę za całe zamieszanie" ponosi była żona Maćka i gdyby się nie odzywała, nie byłoby szumu medialnego, którego Cichopek i Kurzajewski woleli unikać... - opowiada nam jeden z dziennikarzy z innej redakcji.

Konsultowaliśmy się też z innymi i co najmniej trzy inne redakcje otrzymały podobne telefony... Co ciekawe, kilka takich publikacji - w sugerowanym tonie - faktycznie ukazało się w sieci.

Ocieplą wizerunek Cichopek i Kurzajewskiego?

Zobacz również:

Dorota Zawadzka skomentowała związek Cichopek i Kurzajewskiego. Nie przebierała w słowach

Cichopek i Kurzajewski wydali fortunę na hotel. Tak bawili się w Izraelu!

Cichopek i Kurzajewski popełnili gafę? Eksperci miażdżą ich "coming out": To jest rodzaj teatru

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy