Reklama
Reklama

Natalia Siwiec potępiła Jana Pawła II! Nie kryła wściekłości: "Kościół to obrzydliwa instytucja"

Natalia Siwiec (39 l.) odważnie wypowiedziała się na temat reportażu o Janie Pawle II. Co napisała popularna modelka? Jej słowa mogą wielu zaskoczyć...

Kariera Natalii Siwiec

Choć Natalia Siwiec zyskała największą popularność dzięki zdjęciom biustu z "Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej", to już wcześniej prezentowała swoje wdzięki. Jako modelka w 2002 roku została "Miss Bałtyku" w 2002, a następnie "Miss Dolnego Śląska". W 2005 reprezentowała Polskę w konkursie "Miss Bikini of The Universe" w Chinach.  

Od niedawna Natalia próbuje swoich sił także w aktorstwie. Zagrała ważną rolę w "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", a także drugoplanową w serii filmów "365 dni".

Reklama

Natalia Siwiec pozostaje w nieformalnym związku z Mariuszem Raduszewskim, którego poślubiła w Las Vegas w 2012 roku. Ich ślub niestety nie został uznany w świetle polskiego prawa. Mają córkę Mię, która przyszła na świat w 2017 roku.

Natalia Siwiec osobą niewierzącą

Siwiec nie wierzy w Boga i publicznie o tym mówi. Wypowiadała się m.in. o prawie do świętowania Bożego Narodzenia przez osoby, które nie są wierzące. Tym razem wiele zamieszania wywołały jej słowa o Janie Pawle II. 

Serwis TVN 24 opublikował artykuł poświęcony reportażowi Marcina Gutowskiego. Dokument pt. "Franciszkańska 3" miał premierę wczoraj w TVN 24 i od razu zyskał spory rozgłos. Ujawniono tam bowiem szokujące fakty dotyczące przeszłości Karola Wojtyły.

Również Natalia nie pozostała obojętna na wyczerpujący opis produkcji, która skupia się głównie na działalności Karola Wojtyły w latach 60.

Natalia Siwiec o kościele: "Obrzydliwa instytucja"

"Marcin Gutowski w materiale "Franciszkańska 3" w "Czarno na białym" pokazał nieznane fakty z życia Karola Wojtyły z czasów, gdy nie był jeszcze papieżem. Reporter rozmawiał z ofiarami księży, którzy w latach 60. podlegali kardynałowi Wojtyle. Dotarł do ludzi, którzy osobiście informowali go o przestępstwach popełnianych przez duchownych, i do kościelnych dokumentów potwierdzających działania i zaniechania kardynała" - czytamy na stronie TVN.

"Wstrętne to jest! Nie ma już się nawet jak łudzić, że ktoś tam może, mógł być czysty! Kościół to obrzydliwa instytucja i tyle. Monarchia" - napisała modelka na Instagramie.

Więcej komentarzy w tej sprawie nie padło. Pozostaje pytanie, czy Natalia zdecydowała się na obejrzenie reportażu? Jeśli tak, może niedługo podzieli się kolejnymi przemyśleniami!

Czytaj też:

Natalia Siwiec komentuje bzdury Pawlikowskiej. Wyciągnęła wnioski z opinii o czerniaku?

Natalia Siwiec dementuje plotki i odżegnuje się od teorii spiskowych. Nie ma nic wspólnego z iluminatami?

Natalia Siwiec nadała córce imię Mia. Co na to Rada Języka Polskiego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy