Reklama
Reklama

Natalia Oreiro nago pobudza wyobraźnię. Ma 45 lat, ale czas się dla niej zatrzymał!

Natalia Oreiro (45 l.) znana bardziej jako Milagros z serialu "Zbuntowany anioł" po opuszczeniu Rosji rozwinęła skrzydła w swoim rodzinnym kraju. Na Instagramie aktorka i piosenkarka pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że Natalia Oreiro wygląda obłędnie!

Natalia Oreiro, czyli urugwajska aktorka i piosenkarka była najczęstszym gościem w prawie każdym polskim domu. Jako Milagros w serialu "Zbuntowany anioł" pokazała swoje zadziorne usposobienie. Po latach Natalia Oreiro stała się ulubienicą Władimira Putina. Pokochała ją cała Rosja, a w 2021 roku otrzymała rosyjskie obywatelstwo. Obecnie mieszka w swoim rodzinnym kraju i jest gospodynią programów "Mam talent" i "The Voice".

Reklama

Natalia Oreiro nago pobudza wyobraźnię. Ma 45 lat, ale czas się dla niej zatrzymał!

Natalia Oreiro, choć ma 45 lat, to wciąż ma w sobie urok i sylwetkę nastolatki. Fani nie mogą się nadziwić, jak w tym wieku można wyglądać tak oszałamiająco.

W jednym z wywiadów dla "Super Expressu" z 2013 roku, Natalia Oreiro została zapytana o to, jak sobie radzi z upływem czasu. Jej odpowiedź pokazuje wyraźnie, że ma wobec siebie pozytywne nastawienie.

"Patrzę i mówię: "Cóż, jest to, co widać" (śmieje się). Znam swoje ciało i wiem, które części powinnam odsłonić bardziej, a które zakryć (...) Nie mam kompleksów na punkcie młodości. Najważniejsze to widzieć siebie takim, jakim się jest (...) W świecie kina płacą ci za to, że masz zmarszczki, podczas gdy telewizja mówi ci "nie", jeśli nie masz jedwabiście gładkiej cery (śmieje się) (...) Czuję się zmysłowa. Bycie sexy polega na zachowaniu odpowiedniej postawy, a w niej dominującą rolę odgrywa pewność siebie" - mówiła Natalia.

Okazuje się, że jedynym kompleksem Oreiro są... kolana!

Natalia Oreiro nago na Instagramie. Tak "Zbuntowany anioł" wspiera LGBT+

Po tym, jak piosenkarka sprzeciwiła się wojnie w Ukrainie i opuściła Rosję, wyraźnie odżyła i angażuje się w kampanie na rzecz środowisk LGBTQ+. Oj, to na pewno nie spodobałoby się Putinowi.

Do zdjęć Natalia Oreiro postanowiła wystąpić nago. Jedyną rzeczą, jaką miała na sobie były tęczowe kozaki na szpilce z frędzlami. Smukłe ciało aktorki przykrywały jedynie długie, czarne włosy.

Fani jednoznacznie wyrazili zachwyt nad wyglądem piosenkarki: "Piękno i ogień", "Pięknie, królowo", "Piękna jak zawsze", "Nieskończone piękno", "Jesteś moją idolką", "Bogini", "Jaki eliksir młodości pijesz Nati?", "Ona się nie starzeje".

Natalia Oreiro nago na Instagramie. Rosjanie niezadowoleni

Oprócz komentarzy pełnych zachwytu nad wyglądem Natalii i wspieraniu środowiska LGBTQ+, znalazły się też głosy niezadowolenia od osób z Rosji.

"Natalia, jeśli promujesz osoby LGBT, to w Rosji nie masz nic wspólnego z takimi poglądami. Jeśli nie wiesz, mamy prawo, które pociąga propagandystów LGBT do odpowiedzialności. Jeśli zostałeś obywatelem Federacji Rosyjskiej, musisz szanować i przestrzegać prawa naszego kraju!".

"Masz paszport Federacji Rosyjskiej i w tym kraju propaganda LGBT jest karalna".

"Natalio, propaganda LGBT została niedawno zakazana w Rosji, a niedawno otrzymałaś rosyjskie obywatelstwo... Prosimy o ostrożność w swoich wypowiedziach".

"Kochamy cię Natasza (tak mówiono na Natalię w Rosji - przyp. red.), cóż, jeśli kochasz Rosję, osoby LGBT są zakazane w naszym kraju, to grzech".

Myślicie, że Natalia przejmie się niezadowoleniem fanów z Rosji?

Zobacz też:

Natalia Oreiro ze "Zbuntowanego Anioła" przeszła kompletną metamorfozę! Aż trudno ją rozpoznać!

Natalia Oreiro zagrała plecami na ściance. Czas się dla niej zatrzymał!

Natalia Oreiro jest ulubienicą Putina. Komentuje wojnę: "Chcemy pokoju"

Natalia Oreiro: pupilka Putina już uciekła z Rosji. Szybko poszło!

Pupilki Putina. Kto sprzedał duszę diabłu? Depardieu, Seagal, Oreiro, Durst


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy