Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Najgłośniejsze rozstania 2017 roku

Długotrwałe związki nie są mocną stroną show-biznesu. Które pary podjęły w mijającym roku decyzję o rozstaniu? Zobaczcie...

Początek roku to rozstanie Jarka Bieniuka i jego partnerki Martyny.

Reklama

Kiedy wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu, sportowiec w jednym z wywiadów dał jasno do zrozumienia, że jego nowe uczucie wypaliło się.

"Mam dużo osób wokół siebie, dużo zajęć. Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku" - powiedział w wywiadzie dla portalu WeMen. 

Martyna tłumaczyła z kolei, że ma już dość porównań z jego poprzednią partnerką.

Edyta Herbuś (36 l.) muzą Mariusza Trelińskiego (55 l.) była przez dobrych kilka lat.

Ich związek od początku budził sporo emocji i to nie tyle ze względu na różnicę wieku - nie brakowało bowiem opinii, że ich miłość jest swego rodzaju mezaliansem.

W lutym reżyser znalazł sobie nową muzę, co Edyta filozoficznie potwierdziła w gorzkim wpisie:

"(...) Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę na kolejny etap życia, to można pożegnać się zachowując wzajemny szacunek, wrażliwość i empatię. Przecież każde serce to wie..." - napisała.

Obecnie tancerka spotyka się z ojcem dziecka Doroty Gardias.

W marcu rozstanie zaliczyła jedna z bliźniaczek Olsen, Ashley. Jej związek ze starszym o 26 lat Richardem Sachsem rozpadł się po pięciu miesiącach.

Według informatora "Us Weekly" to nie różnica wieku, a brak czasu na pielęgnowanie miłości były powodem zerwania.

"Ashley chce skupić się na swojej nowej kolekcji ubrań i rozwoju firmy" - mówiła jej przyjaciółka.

Justyna Steczkowska o separacji z mężem Maciejem Myszkowskim poinformowała na Facebooku.

"Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian. (...) Po 17 latach cudownego małżeństwa postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne" - napisała Justyna Steczkowska.

Wkrótce paparazzi przyłapali ją na czułościach z menedżerem. Dziś diwa próbuje podobno wrócić do Maćka.

Małżeństwo Sebastiana Kulczyka z Katarzyną, córką majętnego biznesmena z Poznania, przetrwało zaledwie siedem lat.

Papiery rozwodowe para złożyła w Londynie, podobnie jak 11 lat temu uczynili to Grażyna i Jan Kulczykowie.

Informatorzy tabloidów donosili, że rozstanie spadkobiercy fortuny Kulczyków (odziedziczył po ojcu 14 mld złotych) było pokojowe. "Od dłuższego czasu nie układało się między nimi i stwierdzili, że już nie ma o co walczyć, że miłość się wypaliła" - mówiła znajoma pary.

Leonardo DiCaprio ma wyjątkowego pecha w miłości. Choć spotykał się z wieloma pięknymi kobietami, żadna z nich nie okazała się tą "jedyną".

Rok temu zauroczył się modelką Niną Agdal (25 l.).

Niestety, w połowie maja zagraniczne media podały, że związek się rozpadł!

"Nina i Leo postanowili pójść swoimi ścieżkami, ale mogę zapewnić, że rozstali się w przyjaznej atmosferze" - zdradziła magazynowi "People" osoba z bliskiego otoczenia aktora.

Miał być huczny ślub w Wadowicach, było rozstanie. Violka Kołakowska i Tomek Karolak zakończyli swój związek po dziesięciu latach wspólnego życia.

Długo pomieszkiwali razem, kłócili się, rozstawali, by z czasem do siebie wracać, wybaczając wszystkie grzeszki. Do swoich aktor przyznawał się w wywiadach: "Żałuję każdego momentu, którego nie spędziłem z dziećmi, bo akurat dopadł mnie kryzys czterdziestolatka".

W końcu Violka straciła cierpliwość, przygruchała sobie młodziutkiego barmana Liska i zaczęła nowe życie, czego Karolak do dziś nie może jej zapomnieć.

Gdy ona tłumaczy w wywiadach, że rozstanie było ich wspólną decyzją, on prostuje jej słowa, mówiąc: "Viola się zakochała".

Joanna Krupa i Romain Zago od lat tworzyli, wydawało się, szczęśliwy związek. Modelka sporo mówiła o tej miłości i o planach rodzicielskich. Wyznała nawet, że zamroziła swoje jajeczka z myślą o przyszłym potomstwie. Nieoczekiwanie para rozstała się.

Mąż modelki chciał mieć "stały dom, w którym rodzina powinna być najważniejsza". Joasia tymczasem ciągle wyjeżdżała. "Tylko praca, praca i ciągle te pieski" - żalił się Zago.
Krupa tłumaczyła, że mąż wiedział, na co się pisze, gdyż nigdy nie ukrywała przed nim, jak ważna jest dla niej kariera.

"Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swoich decyzji. Ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: ‘Koniec’ i to było wszystko, co od niego usłyszałam. Wiem jednak, że przechodził trudne chwile, jakiś osobisty kryzys. Sądziłam jednak, że w takich momentach nikt nie chce być sam i nie wystawia za drzwi swojej żony" - powiedziała Joanna w wywiadzie dla "Vivy".

Taulor Laurner, gwiazdor znany z sagi "Zmierzch", przez długi czas posądzany był o homoseksualizm. W końcu jednak związał się z córką Carrie Fisher - Billie Lourd.

Para często pokazywała się razem w miejscach publicznych i chętnie pozowała na ściankach.

Niestety, w lipcu zagraniczne media doniosły, że związek nie przetrwał próby czasu.

Źródło magazynu "People" poinformowało, że para w pewnym momencie poczuła, że lepiej będzie, jeśli po prostu zostaną przyjaciółmi.

Szerokim echem odbiło się w mediach rozstanie Andrzeja Grabowskiego z Anitą Kruszewską. Para jest w trakcie rozwodu i toczy wojnę o majątek.

Według najnowszych informacji małżonka gwiazdora "dostanie od sumę, która pozwoli jej na zakup dwóch średniej wielkości mieszkań w Warszawie".

"To suma mniejsza niż chciała, ale większa, niż chciał Andrzej. Po prostu spotkali się w połowie drogi" - zdradził informator "Życia na Gorąco".

Kruszewska ponadto ma żal do męża, że zostawił ją na życiowym zakręcie po tym, jak przeszła dwa udary. Gdy w 2014 r. Grabowski miał za sobą dwie operacje stawu biodrowego, opiekowała się nim najlepiej jak umiała.

Ponad dwa lata temu Maciej Zień poślubił swojego partnera Antonia. Panowie wymienili się obrączkami w Rio de Janeiro w brazylijskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Swoim szczęściem pochwalili się w sieci. Wyglądało na to, że projektantowi i jego mężowi układa się wspaniale. 

Niestety, o rozstaniu małżonków dowiedzieliśmy się z wpisów na Facebooku.

"Jestem bardzo smutny, że straciłem miłość mojego życia. Zostawiłeś mnie, nawet mimo że byłem tu tylko dla ciebie. Byłem zawsze przy tobie i teraz, gdy wszystko jest w porządku, zostawiasz mnie. Dlaczego? Dlaczego mnie poślubiłeś?" - pisał zrozpaczony Brazylijczyk.

W sierpniu rosyjski miliarder Roman Abramowicz ogłosił, że rozstaje się z trzecią żoną Darią.
Para znała się od 2005 roku, pobrała w 2015. Wspólnie wychowywali 7-letniego syna Aarona oraz 4-letnią córkę Leyę. 

Wszystko zaczęło się psuć po ślubie. "Po dziesięciu latach wspólnego życia podjęliśmy decyzję o rozwodzie. Pozostajemy bliskimi przyjaciółmi, rodzicami dwójki wspaniałych dzieci i partnerami w projektach, które wspólnie rozpoczynaliśmy i rozwijaliśmy" - napisali w oświadczeniu, które zamieścił rosyjski portal RBK.

Znany z telewizyjnych seriali Marcin Hycnar rozwiódł się po cichu z aktorką Kamilą Borutą.

Wyrok zapadł tuż przed szóstą rocznicą ich ślubu.

"26 lipca br. sąd wydał orzeczenie stwierdzające rozwiązanie związku małżeńskiego. Wyrok jest prawomocny" - usłyszeli dziennikarze "Twojego Imperium" w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Aktor już na początku roku wyprowadził się z Warszawy do rodzinnego Tarnowa, gdzie objął posadę dyrektora artystycznego tamtejszego teatru.

Narodziny dziecka to rewolucja w związku. Niestety, nie każdej parze udaje się wyjść z niej obronną ręką. Bilguun Ariunbaatar  właśnie po porodzie rozstał się ze swoją partnerką, lekarką Izabelą.

"Na dziś każde z nas prowadzi osobne życie, nie wchodząc przy tym w jakiekolwiek konflikty. Oboje dokładają starań, by córka Tosia nie ucierpiała na tym, że jej rodzice nie mogą się dotrzeć. Córka to nasz skarbeniek, robimy wszystko, żeby czuła się komfortowo" - wyjaśniała partnerka gwiazdora w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Piosenkarka Fergie była w związku małżeńskim z aktorem Joshem Duhamelem przez wiele lat - znają się 15, z czego 8 spędzili jako szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się synka, który przyszedł na świat 29 sierpnia 2013 roku.

We wrześniu wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozwodzie.

Obydwoje zapewniają, że "rozstają się w przyjaźni i wzajemnym szacunku".

Janet Jackson wychodziła za mąż trzykrotnie, ale dopiero w ostatnim małżeństwie poczuła się szczęśliwa. Dla swojego bogatego męża, Katarczyka Wissama Al Mana, została nawet muzułmanką.

Po narodzinach syna Eissa wszystko jednak zaczęło się psuć. Randall, brat gwiazdy, zdradził magazynowi "People", że Wissam znęcał się psychicznie nad piosenkarką i to nawet wtedy, gdy była ona w ciąży!

"Chyba żadna ciężarna kobieta nie chce być nazywana codziennie przez swojego męża suką. Ona jest głęboko zraniona. Ten rozwód wiele ją kosztuje" - mówił, dodając, że Al Mana całkowicie chciał odseparować Janet od społeczeństwa.

Nie przetrwało także uczucie Heidi Klum i Vito Schnabela. "Nadszedł czas, żeby zrobić sobie przerwę i zastanowić się nad tym wszystkim" - powiedziała modelka w jednym z wywiadów.

Związek pary od początku budził spore kontrowersje. Modelka związała się z młodszym od niej o 13 lat handlarzem dziełami sztuki krótko po rozstaniu ze swoim ochroniarzem. Sprawy nie ułatwiał także fakt, że jest ona matką czwórki dzieci.

Ich miłość miała zabić odległość - modelka na co dzień mieszka w Los Angeles, Schnabel najczęściej przebywa w Nowym Jorku, gdzie mieści się jego galeria.

Związek Edyty Górniak i aktora William McKinneya był szeroko komentowany w mediach. Artystka podkreślała, że po latach tułaczki w końcu odnalazła spokój i bratnia duszę.

Niestety, na jej profilu na Instagramie wkrótce pojawiły się dramatyczne słowa. Dla wszystkich było jasne, że sielanka dobiegła końca.

"Dobry Boże, nigdy więcej nie dawaj mi miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Skończyłam" - napisała diwa.

Rozstanie pary było ponoć bardzo burzliwe. Według informatorów tabloidów, mężczyzna zarzucał diwie, że zbyt wiele czasu poświęca muzyce, wyjeżdża na długie tygodnie do Polski i nie ma dla niego czasu. Edyta w końcu zdecydowała się rzucić Williama.

Marcin Bosak przez wiele lat był wzorem mężczyzny i przykładnego ojca. Z Moniką Pikułą przez 15 lat był szczęśliwy, wychowując dwóch synów: Władka (9 l.) i Jasia (5 l.).

Gdy wiosną przyłapany został na pocałunkach z młodziutką aktorką Marią Dębską, córką reżyserki Kingi Dębskiej, nikt nie miał wątpliwości, że uczucie do Moniki wygasło.

Dzisiaj każde żyje swoim życiem, ale łączą ich dzieci i jeden cel: wychować synów na przyzwoitych ludzi. Z nową miłością aktor zadebiutował na tegorocznym festiwalu w Gdyni. Pierwszy wspólny wywiad dopiero przed nimi!

W czerwcu Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski okrzyknięci zostali jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Oboje z sukcesami w pracy zawodowej, z podobnymi celami, ceniący sobie tradycyjne wartości.

Zamiast rychłych zaręczyn i ślubu było jednak rozstanie!

"Jak się wydaje, oboje zauroczyli się sobą w niezbyt dobrym na to momencie, kiedy bardziej absorbowało ich robienie kariery niż wicie wspólnego gniazdka" - donosił informator jednej z kolorowych gazet. Obecnie "miska" widywana jest z brazylijskim modelem.

Nie przetrwało także uczucie Seleny Gomez i Abla Makkonena Tesfaye'a, znanego jako The Weeknd. Para była ze sobą rok.

Bezpośrednim powodem zerwania miał być brak czasu na pielęgnowanie związku.

Kilka tygodni temu wokalistka wróciła do swojego pierwszego znanego chłopaka, Justina Biebera, przy którym przeżyła prawdziwe piekło. Relacja z niedojrzałym gwiazdorem była bowiem dla niej tak wyniszczająca psychicznie, że na kilka miesięcy trafiła z depresją do zamkniętego ośrodka. Zmuszona była także przerwać karierę. Teraz ma nadzieję, że będzie inaczej.

Karolina Szostak liczyła, że znajdzie szczęście u boku ukraińskiego milionera Vlada, którego poznała na przyjęciu w Marbelli, ekskluzywnym hiszpańskim kurorcie.

W wywiadach nie kryła, że jest bardzo szczęśliwa i chciałaby w końcu zostać matką. Wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie. Co prawda wybranek polskiej gwiazdy był żonaty, jednak w trakcie rozwodu.

Niestety, wkrótce żona milionera pochwaliła się w mediach społecznościowych, że mąż do niej wrócił.

Aktor Krzysztof Stelmaszyk długo wierzył, że uda mu się pokonać małżeński kryzys. Jeszcze dwa lata temu bardzo wspierał ukochaną Agnieszkę Glińską, kiedy w atmosferze skandalu zostawiła posadę dyrektorską warszawskiego Teatru Studio.

Wkrótce po niej z pracy został zwolniony on. Na szczęście znalazł zatrudnienie w Teatrze Narodowym, a Agnieszka jako wolny strzelec zaczęła pracować w teatrach całego kraju. 

Właśnie wtedy ich drogi zaczęły się powoli rozchodzić. Byli partnerzy pozostają jednak w dobrych relacjach ze względu na córkę, która jest teraz w trudnym wieku. Janina skończyła 16 lat.  

51-letnia Halle Berry ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Z ostatnim mężem i ojcem jej synka Olivierem Martinezem rozwiodła się w 2016 roku.

Kilka miesięcy po tym rozstaniu związała się z 35-letnim producentem Alexem Da Kidem.

Wydawało się, że pomimo sporej różnicy wieku, para jest ze sobą szczęśliwa. Niestety, nawet jeśli tak było, to jedynie przez krótki czas.

Magazyn "Us Weekly" kilka dni temu doniósł, że aktorka i producent nie są już razem. Mężczyzna przyłapany został na czułościach z kobietą dużo młodszą od Berry!

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:


Reklama

Reklama

Reklama