Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Kwiatkowska w końcu szczęśliwa. Z kapitanem!

Monika Kwiatkowska (39 l.) jako żona doświadczyła przemocy domowej. Teraz, po latach upokorzeń, jej los się w końcu odmienił.

Przeżyła koszmar, po którym wielu ofiarom trudno jest dojść do siebie. Na jej delikatnej twarzy widać było smutek i niepewność. Ale ostatnio Monika Kwiatkowska wyraźnie wróciła do formy.

Reklama

Choć nadal nie zakończył się proces rozwodowy z Maciejem D. (59 l.) oraz sprawa karna o stosowanie przez niego przemocy, aktorka znów się uśmiecha. Nie jest już sama. U jej boku pojawił się przystojny brunet.

Zdjęcia w jego towarzystwie gwiazda wrzuca na Facebooka, a jej znajomi i rodzina cieszą się, że odnalazła szczęście.

"Siora, nie żeby coś, ale się cofasz w dowodzie. Miłość wielką siłę ma!" - skomentowała fotografię aktorki jej siostra Barbara.

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", Kwiatkowska spotyka się z Łukaszem, absolwentem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i elitarnych studiów menedżerskich MBA na Politechnice Gdańskiej. Jego pasja to żeglarstwo. 

Znalazła bratnią duszę

- Poznali się w lipcu 2014 r., kiedy Monika postanowiła zostać żeglarzem. Wzięła udział w długodystansowych regatach morskich SailBook Cup - zdradza znajoma aktorki.

- Los chciał, że znalazła się w załodze kapitana jachtu "GoodSpeed" Łukasza. W drużynie była też jego córka, Miriam - opowiada źródło magazynu.

Wspólna morska przygoda bardzo zbliżyła aktorkę i wytrawnego marynarza. Znajomość kontynuowali także po regatach. We wrześniu 2014 r. Monika zaprosiła Łukasza na festiwal filmowy do Gdyni, na którym pokazywano film z jej udziałem - "Miasto 44".

- Monika znalazła bratnią duszę - mówi znajoma aktorki. - Bardzo polubiła córkę Łukasza. Cieszy się, że on ma świetny kontakt z jej synem Maćkiem. Patchworkowa rodzina lubi spędzać ze sobą czas - kwituje nasz informator.

O tym, że związek Moniki i Łukasza jest poważny, świadczy wpis jego córki Miriam na Facebooku: "Zakochana para Monika i Łukasz". Aktorka ten wpis wymownie "polubiła". Na profilu Moniki głos zabiera także jej ojciec - Kazimierz Kwiatkowski.

Komentuje zamieszczane przez nią zdjęcia, żartuje. Pisze też, że Łukasz ma powody do dumy ze swojej córki Miriam, co świadczy o zażyłości między rodzinami. W lipcu para wybiera się na regaty SailBook Cup 2015.

Dowiedz się więcej na temat: Monika Kwiatkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje