Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski: piąty rozwód wisi w powietrzu? Glanc nie ma wątpliwości…

Michał Wiśniewski (50 l.) zapewnia, że u boku Poli odnalazł szczęście, jednak, zdaniem Wojciecha Glanca, nie potrwa ono długo. Jasnowidz jest pewien, że lider Ich Troje znów się rozwiedzie i nawet wie, kiedy. Nie zostało wiele czasu…

Michał Wiśniewski do tej pory zdążył pięciokrotnie wstąpić w związek małżeński, chociaż nie ukrywa, że o niektórych ślubach wolałby zapomnieć. 

Cztery małżeństwa Michała Wiśniewskiego

Chodzi konkretnie o pierwszy, z Magdą Femme, byłą wokalistką zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo trwało zaledwie 5 lat, jednak okazało się traumą dla obojga. Od tamtej pory byli małżonkowie obrzucają się w mediach coraz bardziej malowniczymi oskarżeniami, wśród których zdążyli już wymienić: dziecko z probówki, zarażanie chorobami wenerycznymi, a nawet zabójstwo. 

Reklama

Niecały rok po rozwodzie Michał był już mężem Marty Wiśniewskiej. Urodziła mu dwoje dzieci: 20-letniego obecnie Xaviera i 19-letnią Fabienne. 

Z kolei 16-letnia Etiennette i 14-letnia Vivienne Vienna pochodzą ze związku z Anią Świątczak, którą Mandaryna oskarżyła w wywiadzie o to, że czekała na wycieraczce na jej wyprowadzkę. Czwarta żona, Dominika Tajner wspierała Michała w walce z chorobą, ale nie dała się namówić na wspólne dziecko. Być może to właśnie zniechęciło do niej muzyka, który nie ukrywał, że marzy o dalszym powiększaniu rodziny. 

Piąte małżeństwo lidera Ich Troje

W marcu 2019 roku Dominika ujawniła na Facebooku, że kochający i wspierający ją podczas treningów do „Tańca z gwiazdami” mąż od trzech miesięcy gromadził w tajemnicy dokumenty rozwodowe. Zaskoczył ją pozwem akurat jak wróciła do domu, załamana odpadnięciem z programu. Rok później był już mężem poznanej na portalu randkowym matki czworga dzieci, Pauliny. 

Piąta żona nie dała się długo namawiać na urodzenie wspólnego dziecka. W styczniu 2021 roku na świat przyszedł Falco Amadeusz Wiśniewski, który jest piątym dzieckiem zarówno Michała, jak i Poli. Obecnie oczekują szóstego. Już wiadomo, że będzie to kolejny syn. 

Wojcieh Glanc nie ma dobrych wieści

Niestety, jak straszy Wojciech Glanc, to już początek końca. Jak ujawnia jasnowidz w rozmowie z „Super Expressem”:

"Przewiduję, że ich związek potrwa jeszcze dwa, góra trzy lata. Trochę złośliwie powiem, że Michał Wiśniewski stworzył chyba więcej związków, niż utworów, a szkoda. Życzę mu oczywiście szczęścia i ustatkowania się, ale myślę, że ten jego charakter się nie zmieni, to nie leży w jego naturze. On lubi życie burzliwe, dużo emocji, a one w pewnym momencie wygasają i trzeba ich na nowo szukać". 

W świetle tych słów trudno oprzeć się wrażeniu, że osobiste nastawienie Glanca do Wiśniewskiego mogło mieć wpływ na jego wizję. Z drugiej jednak strony, trudno sobie wyobrazić, by przepowiadał Wiśniewskim rozwód z czystej złośliwości…

Jak dodał Glanc, dla Poli Wiśniewskiej rozstanie z muzykiem nie będzie końcem uczuciowych uniesień. Czeka ją kolejna miłość. Ale, jak twierdzi jasnowidz, Michał już nie będzie miał z tym nic wspólnego...

Zobacz też:

Szczery post piątej żony Wiśniewskiego. "Jesteśmy zmęczeni i złościmy się"

W domu Michała Wiśniewskiego poważna awantura. Nie do wiary co zrobiła jego ciężarna żona


Niepokojąca wizja Wojciecha Glanca. Wyjawił, co wydarzy się w kwietniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska | Wojciech Glanc
Reklama
Reklama
Reklama