Reklama
Reklama

Met Gala 2022: Elon Musk przyszedł na galę z... mamą! Randki nie znalazł?

Elon Musk na Gali Met stawił się cały roześmiany, ale u jego boku zabrakło gorącej randki... Milioner, który wcześniej był związany między innymi z Amber Heard (tuż po jej małżeństwie z Johnnym Deppem) czy artystką Grimes, tym razem na imprezę przybył u boku... mamy! Maye Musk, piękna modelka i matka milionera, świetnie prezentowała się na Gali Met 2022.

Elon Musk z mamą na Gali Met 2022

Met Gala 2022 to niezwykłe wydarzenie w świecie kultury i show-biznesu. Ściąga tam co roku śmietanka Hollywood i każdy szczęściarz, którego Anna Wintour uraczy zaproszeniem. Nie zabrakło w tym roku na czerwonym dywanie Elona Muska, który zasłynął ostatnio zakupem Twittera. Samozwańczy obrońca wolności słowa na gali zjawił się u boku siwowłosej piękności... która okazała się być jego mamą, Maye Musk. Zaskoczeni?

Co ciekawe, Elon i jego mama - modelka, świetnie bawili się w towarzystwie Kris Jenner, matki Kardashianek, i jej partnera, Coreya Gamble. Ten ostatni nawet poprawiał Muskowi muszkę. 

Reklama

Elon Musk - życie prywatne

Elon Musk prowadzi dość rozrywkowy żywot i bogate życie towarzyskie. Ma pięciu synów z małżeństwa z Justine Musk, pierwszą żoną. Jego drugą i trzecią żoną była Talulah Riley, z którą się rozwiódł i związał ponownie. Następnie przystąpił do bardzo medialnego romansu z Amber Heard, która była tuż po rozstaniu z Johnnym Deppem. Jak się niedawno okazało w trakcie procesu tej aktorskiej pary, Elon płacił za Amber sporą część zobowiązań finansowych...

Następnie, w 2018 roku, związał się z artystką Grimes (w rzeczywistości Claire Boucher), z którą w 2020 roku doczekał się kolejnego syna, o oryginalnym i szeroko komentowanym imieniu X Æ A-Xii. Niedawno wyszło na jaw, że Musk i Grimes mają też kolejne dziecko, co wcześniej ukrywali przed światem. Córce dali na imię Exa Dark Sideræl, ale zwracają się do niej pieszczotliwym skrótem "Y".


Zobacz też:

Met Gala 2022: Blake Lively i Ryan Reynolds niczym para królewska! Chyba nikt ich nie przebije...

Met Gala 2022: Vanessa Hudgens pokazała za dużo? Pod przezroczystym materiałem niewiele się ukryło...

Met Gala 2022: Glenn Close zachwyciła! Aż trudno ją poznać w odważnej, fuksjowej kreacji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maye Musk | Elon Musk | MET Gala
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy