Reklama

Reklama

Reklama

Meadow Walker, córka Paula Walkera wyznała prawdę o swojej aborcji. "To łamie mi serce"

Meadow Rain Walker (24 l.) to córka zmarłego gwiazdora Hollywood Paula Walkera. Modelka opowiedziała o swoich prywatnych doświadczeniach związanych z aborcją. Poruszający post influencerki to odpowiedź na kontrowersyjną decyzję amerykańskiego Sądu Najwyższego, który kilka dni temu zniósł konstytucyjne prawo do legalnego przerywania ciąży.

Meadow Walker, córka Paula Walkera wyznała prawdę o swojej aborcji. "To łamie mi serce"

Decyzja amerykańskiego Sądu Najwyższego dotycząca orzeczenia Roe przeciwko Wade nadal wzbudza ogromne emocje na całym świecie. 24 czerwca sąd zmienił obowiązujące od prawie 50 lat przepisy pozwalające na przeprowadzenie legalnej i bezpiecznej aborcji w Stanach Zjednoczonych. Od teraz każdy stan USA będzie miał odrębne prawo dotyczące przeprowadzania tego zabiegu. 

Kontrowersyjna decyzja nie spodobała się wielu celebrytom, którzy jawnie wyrażają swój sprzeciw, nieraz ujawniając prywatne historie dotyczące aborcji. Jedną z gwiazd, która zabrała głos w tej sprawie jest Meadow Rain Walker, córka zmarłego aktora Paula Walkera, gwiazdy m.in. serii filmów "Szybcy i wściekli".

Reklama

Meadow za pośrednictwem Instagrama zdecydowała się podzielić własną historią dotyczącą przerwania ciąży. Jak napisała, wiele kobiet codziennie zmaga się z dylematem, czy poddać się zabiegowi aborcji, a ona sama musiała podjąć podobną decyzję dwa lata temu w trakcie pandemii.

Córka Paula Walkera zwróciła uwagę, iż delegalizacja aborcji obciąży nieuprzywilejowane, najbardziej potrzebujące kobiety, a sama zmiana prawa nie wpłynie na zmniejszenie liczbę wykonywanych zabiegów.

Przypomnijmy, że Meadow Rain Walker jest córką aktora Paula Walkera i Rebeki Soteros. Aktor zmarł w tragicznym wypadku samochodowym w 2013 roku. Gwiazdor znany był z występów w takich filmach jak: "Granice czasu", "Szybcy i wściekli", "Godziny - wyścig z czasem".

Zobacz też:

Sokołowska wierzy, że będzie jej dane zatańczyć na weselu syna. "Lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza"

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro: miłość wprost z... restauracji! Pasje doprawiają uczuciami?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meadow Walker | Paul Walker

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy