Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mierzą się z pierwszą długą rozłąką. Nie jest łatwo

To jest ich pierwsza długa rozłąka. Takie rozstania są bolesne. Martyna Wojciechowska (44 l.) jeszcze nigdy nie czuła tak rozdzierającej tęsknoty. Ale dzięki niej nabrała pewności, że nie chce zwlekać ze ślubem. Ona i Przemysław Kossakowski (46 l.) niebawem się pobiorą?

W domu cisza, za oknem spadające liście i jesienny mrok. Odkąd jej ukochany wyjechał w trzytygodniową podróż do Afryki, Martyna Wojciechowska odlicza dni do jego powrotu. 

Reklama

Przyzwyczaiła się już, że każdego ranka budzi się u boku Przemysława Kossakowskiego, który zamieszkał w jej 200-metrowym apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Dlatego jest jej tak trudno przetrwać blisko miesiąc rozłąki. 

- Martyna nie może sobie znaleźć miejsca, zamartwia się, gdy Przemek nie dzwoni i nie pisze SMS-ów. Dociera do niej to, jak bardzo jej bliscy tęsknią za nią, kiedy wyjeżdża na kraniec świata. Zaczyna rozumieć te uczucia - mówi "Na Żywo" znajoma dziennikarki.

Trwający blisko rok związek z podróżnikiem zmienił gwiazdę nie do poznania. Stała się spokojniejsza, oczy jej błyszczą, polubiła chwile spędzane w domowym zaciszu wraz z Przemkiem i córką Marysią (11 l.). Normalne, rodzinne życie - tego brakowało Martynie, której dotąd nie udało się zbudować trwałego związku. 

- Pięć razy byłam zaręczona, dwa razy uciekłam sprzed ołtarza - zdradza. 

Jednak dziś, pod wpływem uczucia do Przemka, pozbyła się dawnych lęków. - Zawsze szukałam takiego partnera. Związek z nim dodaje mi skrzydeł - mówi. Coraz częściej myśli o ślubie i ten temat pojawia się w rozmowach pary. A zapytana przez dziennikarzy wprost o weselne plany, odpowiedziała znacząco: "Nie wykluczam". 

Tęsknota, która niespodziewanie dopadła Martynę, uświadomiła jej, jak bardzo kocha Przemka. Być może to właśnie on jest mężczyzną, któremu uda się zostać jej mężem. 

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje