Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Manowska ma twardy orzech do zgryzienia! "Czeka ją rozstanie z ukochanym"

Prowadzony przez Martę Manowską (35 l.) program ma szansę stać się hitem w innych krajach. To wielki sukces. Jak to wpłynie na jej nowy związek?

Czegoś takiego nie przewidział nikt z ekipy show "Sanatorium miłości". Polski hit z emerytami w roli głównej został nagrodzony na targach telewizyjnych w Cannes, a chęć zakupu praw do formatu zadeklarowało kilkanaście stacji telewizyjnych z całego świata, m.in. Turcji, USA, Kanady, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Gruzji.

Reklama

Oczy zagranicznych ekspertów zwrócone są też na Martę Manowską, która stawiana jest za wzór dla innych prezenterek. Już wiadomo, że będzie szkolić swoje następczynie z całego świata.

"Dla Marty to wielka szansa zawodowa i okazja do zarobienia naprawdę dużych pieniędzy" – mówi "Na Żywo" jej znajoma z produkcji show. 

Jednak jest coś, co spędza gwieździe sen z powiek. Boi się zostawić partnera...

Marta jest bardzo zakochana w Adamie, dźwiękowcu, którego poznała na planie „Sanatorium miłości”. Nie chciałaby teraz przerywać tej sielanki częstymi wyjazdami, bo i tak jest już mocno zaangażowana w pracę na planie "Rolnik szuka żony".

"Dobrali się idealnie, mają wiele wspólnych zainteresowań. Zamieszkali razem i zorganizowali spotkania z rodziną" – dodaje rozmówczyni "Na Żywo".

Adama poznali już rodzice Marty. Jej mama, z którą ostatnio pozowała do zdjęć reklamujących biżuterię, szczerze polubiła nowego ukochanego córki i doradza jej, żeby chroniła tę miłość. 

"Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny" – wyznała niedawno Marta.

Z informacji tygodnika wynika, że prezenterka będzie starała się tak układać grafik wyjazdów i szkoleń, aby Adam mógł jej towarzyszyć nawet podczas pobytu w Ameryce. 

Czy to wypali? Czas pokaże...

***

Dowiedz się więcej na temat: Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje