Reklama
Reklama

Marta Linkiewicz odsłania wdzięki pod prysznicem. Kiedyś się z niej wyśmiewali, a dziś zachwyca nagim ciałem!

Marta Linkiewicz (25 l.), obecnie gwiazda federacji Fame MMA przez przypadek rozpoczęła swoją karierę internetową. Po latach bycia określaną jako "patoinfluencerka" Linkimaster, przeszła spektakularną metamorfozę, w którą nikt nie wierzył. Zakochana w sporcie Marta chwali się wyrzeźbionym ciałem na Instagramie. Ma powody do dumy!

Marta Linkiewicz jako nastolatka stała się gwiazdą internetu w niechlubnym tego słowa znaczenia. Od 2015 została uznana za "patoinfluencerkę" niestroniącą od używek i wulgarnego słownictwa. Choć miała duże grono fanów, postanowiła odmienić swoje życie. Obecnie Marta Linkiewicz jest już w zupełnie innym miejscu, choć nadal lubi prowokować na Instagramie.

Marta Linkiewicz. Metamorfoza, która uratowała jej życie

Marta "Linkimaster" Linkiewicz dzięki walkom w federacji Fame MMA przeszła ogromną metamorfozę. Choć wcześniej mówiła, że nie wstydzi się swojego ciała i większego rozmiaru, to treningi ją pochłonęły w całości. Jak Marta sama przyznała w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN", sport wyciągnął ją z patologii i uratował jej życie:

Marta Linkiewicz odsłania wdzięki pod prysznicem. Nie pierwszy raz!

Reklama

Dziś trenuje co najmniej 2 razy dziennie - dla przyjemności, utrzymania kondycji i bycia przygotowaną na kolejną walkę w Fame MMA. Jakie jeszcze plany na przyszłość snuje Marta Linkiewicz? Wyznała to podczas wizyty na kanapie u Kuby Wojewódzkiego:

"Ja aktualnie myślę o tym, aby iść na studia od nowego roku (...) Pałam miłością do sportu, nie wiem, czy będę dalej w internecie. Chciałabym skupić się na bardziej normalnym życiu".

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Marty Linkiewicz @linkimaster to kolejne z serii "odważnych". To nie pierwszy raz, kiedy influencerka ujmuje wysportowanym ciałem! Marta chętnie pozuje przed obiektywami fotografów, ale wcale się nie dziwimy, z taką figurą... Koniecznie zobaczcie jej gorące zdjęcia na Instagramie!

Zobaczcie również:

Linkiewicz nie przebiera w słowach: "Gdybym spotkała młodą Martę, wpier***iłabym jej!"

Marta Linkiewicz walczyła z depresją. Wszystko przez nagranie, które stało się viralem

Zapłakana Linkiewicz opowiada o kulisach afery z autokarem: "Życzyli mi śmierci"

Marta Linkiewicz wspomina noc w autokarze: "Moją siostrę wytykali palcami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Linkiewicz | Linkimaster | Fame MMA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy