Reklama
Reklama

Marianna Schreiber pójdzie na wojnę? "Potrafię strzelać"!

Marianna Schreiber (28 l.) od początku internetowej kariery szokuje opinię publiczną swoimi wypowiedziami. W związku z obecną sytuacją na terenie całej Ukrainy, celebrytka nie przebiera w słowach i porównuje Władimira Putina do Adolfa Hitlera. Jest też gotowa walczyć w obronie swoich bliskich. Przyszła polityczka wyznała, że przeszła odpowiednie przeszkolenie!

Marianna Schreiber nie raz wywoływała kontrowersje swoimi wypowiedziami. Nie inaczej było teraz, podczas inwazji Rosji na Ukrainę. Żona polityka PiS, która na co dzień mierzy się z hejtem w internecie postanowiła zaapelować do obserwujących o nie nakręcanie nienawiści wobec siebie w komentarzach. Schreiber przyznała się też do zaskakującej umiejętności, którą wcześniej się nie chwaliła.

Marianna Schreiber potrafi strzelać!

Marianna Schreiber jest niezwykle aktywna w social mediach (zwłaszcza na Instagramie), gdzie na bieżąco komentuje aktualną sytuację na wschodzie Europy. Sama również w pierwszych dniach wojny wybrała się w głąb Ukrainy, aby pomagać potrzebującym. Kilka dni temu pochwaliła się filmikiem ze strzelnicy!

Reklama

Niestety post szybko zniknął. Zamiast tego, dodała nowy, nawołujący do pomagania, a nie hejtowania się wzajemnie w komentarzach.

Marianna Schreiber prosi o brak hejtu

W nowym poście Marianna nawołuje do empatii, solidarności i rezygnacji z oceniania tego, jak pomagają inni ludzie. Schreiber prosi też, żeby nie tworzyć dodatkowych sporów, które nic nie wnoszą. Każdemu jest przecież ciężko w tej sytuacji!

Zobacz też:

Daniel Olbrychski wykazał się bohaterstwem. Było o włos od tragedii

Hanna Lis oburzona postawą Andrzeja Dudy. Zażartował z ukraińskich Romów

Niecodzienne zastosowania piwa. Możesz się zdziwić!

Wojna w Ukrainie. NATO: rakiety przeciwlotnicze, broń przeciwpancerna w ramach zwiększonego wsparcia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy