Reklama
Reklama

Marianna Schreiber po wyjściu z wojska zdobyła się na szczere wyznanie. "Wojsko jakby mnie na nowo ukształtowało"

Marianna Schreiber (30 l.) to nie tylko modelka i influencerka. 30-latka to również kontrowersyjna liderka partii Mam Dość 2022. Prywatnie Marianna jest żoną ministra Łukasza Schreibera. Niedawno kobieta zaskoczyła swoich fanów, kiedy oświadczyła, że idzie do wojska. Marianna ukończyła już dobrowolną zasadniczą służbę wojskową i opowiedziała, czego się tam nauczyła.

Marianna Schreiber - kariera i życie prywatne

Marianna Schreiber swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od wzięcia udziału w programie "Top Model". Pomimo tego, że nie udało jej się wygrać, ona dalej parła do przodu.

Zobacz też: Tyle Marianna Schreiber zarobi w wojsku. Żona polityka zgłosiła się na ćwiczenia

Reklama

30-latka jest w związku małżeńskim z politykiem Łukaszem Schreiberem. Owocem ich miłości jest córka Patrycja. Marianna z wykształcenia jest terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu oraz pedagożką.

Marianna Schreiber zdradziła, jak było w wojsku

Marianna Schreiber jakiś czas temu ogłosiła, że idzie do wojska. Kobieta zdecydowała się na dobrowolną zasadniczą służbę wojskową, która trwa 28 dni. Marianna odbywała ją od 20 lutego do 18 marca 2023 roku. Po wyjściu z wojska postanowiła udzielić kilku wywiadów, w których wyznała prawdę na temat służby.

Okazuje się, że Marianna Schreiber czuje, że wojsko ją ukształtowało, a także zmieniło charakter. Kobieta przyznała, iż przekroczyła wiele granic, a także zmieniła spojrzenie na świat. Dodatkowo umocniła wiarę w wartości, które reprezentuje od lat.

"Wojsko jakby mnie na nowo ukształtowało. Z każdym dniem zmieniał się tam mój charakter, jak już mówiłam, przekraczałam swoje własne granice, zmieniałam spojrzenie na świat, umacniałam wiarę w wartości, które wyznawałam już wcześniej. Każdy dzień przynosił wiele nowego dla mnie fizycznie i mentalnie" - powiedziała Marianna Schreiber w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

Zapytana o to, czy swoją przyszłość będzie wiązać z wojskiem, modelka odpowiada wymijająco. 28 dni ją ukształtowało i sprawiło, że stała się lepszym człowiekiem. Modelka wyjawiła po namyśle, że rozważa to. Złożyła nawet stosowane dokumenty.

"Wyszłam z wojska jako inny, lepszy człowiek, mam inne podejście do wielu spraw. Wojsko zmieniło mój charakter. Ukształtowało mnie. Rozważam to. Jest wiele jednostek, wybór nie jest łatwy. Mogę powiedzieć, że złożyłam dokumenty. To nie jest tak, że wszyscy w wojsku czekają na mnie z otwartymi ramionami. Będę przechodziła niebawem postępowanie kwalifikacyjne" - przyznała Schreiber.

Marianna Schreiber wyjawiła, ile dostała pieniędzy za szkolenie wojskowe

Marianna Schreiber podczas szkolenia wszystko relacjonowała na swoim instagramowym koncie. Internauci widzieli, co jadła modelka, a także jak wyglądał jej dzień. Z InstaStories mogli dowiedzieć się również, ile otrzymała pieniędzy po miesiącu szkoleń. Okazuje się, że otrzymała 4560 złotych brutto.

Zobacz też:

Naga Marianna Schreiber odsłoniła wszystko, a teraz jeszcze taka sensacja! Próbują to tuszować!

Marianna Schreiber: będzie rozwód? Zdradziła prawdę!

Marianna Schreiber spędziła drugi dzień świąt na komendzie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama