Reklama

Reklama

Reklama

Margaret na wczasach opala się topless i chwali się szczupłą sylwetką

Margaret (31 l.) lubi szokować, o czym przekonała publikę nie raz. Znana ze swojej otwartości nie kryje, że lubi eksperymentować z muzyką, modą, wyglądem, a nawet używkami. Ostatnio gwiazdka postanowiła odpocząć i wybrała się na urlop. Wokalistka za pośrednictwem sieci pochwaliła się wczasami. Nie zabrakło fotek bez stanika...

Małgorzata "Margaret" Jamroży (posłuchaj) karierę muzyczną rozpoczęła w programie "Szansa na sukces". W 2009 roku wystąpiła w show i zaśpiewała piosenkę "Znam Cię na pamięć" Brodki. Dzięki swojej interpretacji wygrała odcinek i pojawiła się na koncercie finałowym. Następnie wystąpiła na festiwalu "TOPTrendy 2012" i zaprezentowała publiczności utwór "Thank you very much", który przyniósł jej popularność i rozpoznawalność w Polsce.

Reklama

Gwiazda od ponad dekady wiedzie prym wśród rodzimych sław i trzeba przyznać, iż kobieta wie, co zrobić, aby o niej mówiono i pisano. W ostatnich latach szokowała ze względu na metamorfozę oraz zmianę życia. Jamroży znana jest z kontrowersyjnego stylu życia: wzięła ślub podczas "szamańskiej" ceremonii i swego czasu zamieszkała w lesie. 

Ostatnio znów postanowiła o sobie przypomnieć i do sieci wrzuciła fotki, na których pozuje bez stanika!

Margaret na wczasach opala się topless i chwali się szczupłą sylwetką

Margaret przyzwyczaiła fanów do swojego ekscentrycznego wizerunku. Na przestrzeni lat wygląd gwiazdki mocno się zmienił. Ostatnio celebrytka eksperymentowała ze stylem i przefarbowała się na rudo.

Fani zaniepokoili się również bardzo szczupłą sylwetką wokalistki. I tym razem nie będą zachwyceni, bowiem instagramerka znów pochwaliła się ciałem, które nadal jest bardzo chude.

Jamroży niedawno wypoczywała na łonie natury z dala od miasta. Gwiazdka postawiła na rejs i opalała się na łódce. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zasłużonym urlopem, a fani zwrócili na jej fotki, do których pozuje topless.

Na załączonych robakach widzimy, że celebrytka swoje piersi zasłoniła jedynie... płytami CD.

Pomysłowo?

Margaret: wiek, kariera

Małgorzata Jamroży, czyli Margaret, urodziła się 30 czerwca 1991 roku w Stargardzie. W 2013 roku wydała mini album, na którym znalazł się utwór "Thank you very much". Rok później wydała debiutancki album. Łącznie wydała pięć płyt.

Laureatka wielu nagród muzycznych, takich jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki.

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy