Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Tusk na zakupy jeździ luksusowym autem. Kosztuje majątek!

Jak czytamy w jednym z tabloidów, Małgorzata Tusk (60 l.) podczas wizyty w Polsce nie odpuściła odwiedzin na bazarku. Na zakupy przyjechała luksusowym samochodem!

Odkąd były premier Polski został "królem Europy", życie rodziny Tusków bardzo się zmieniło. Małgorzata i Donald Tuskowie musieli wyprowadzić się bowiem do Brukseli. Raz na jakiś czas odwiedzają ich tam dzieci - Michał i Katarzyna - ale wiadomo, że to nie to samo, co kiedyś, gdy cała czwórka mogła widywać się niemal codziennie. 

Małgorzata Tusk dzielnie trwa przy boku męża, ale kiedy tylko pojawia się taka możliwość, chętnie wraca do ukochanego Sopotu. Podczas ostatniej wizyty fotoreporterzy wypatrzyli ją na trójmiejskim bazarku, gdzie robiła zakupy. 

Reklama

Jak czytamy w "Super Expressie", Tuskowa zaopatrzyła się w m.in. "ogórki kiszone, pomidory, fasolę, kompot, zsiadłe mleko i domowy sernik". Jednak ciekawsze może być to, czym przyjechała na targ. Okazuje się, że toyotę zamieniła na dużo droższy model auta. Teraz wozi się luksusowym lexusem! 

Jak wyliczył tabloid, taki samochód wart jest 250 tysięcy złotych. "Za taką kwotę można kupić 50 tys. słoików z ogórkami kiszonymi" - czytamy w gazecie. 

Najwyraźniej Donald Tusk jest w Brukseli bardzo ceniony. Na zarobki chyba nie może narzekać.

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tusk | Donald Tusk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL