Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Ostrowska-Królikowska boi się najgorszego. Postawiła mężowi żądania!

Paweł Królikowski (58 l.) cudem uniknął śmierci. Dostał szansę na nowe życie i przestrogi od lekarzy. Jednak artysta zdaje się już o tym nie pamiętać. Żona jest pełna obaw...

Narzucił sobie zabójcze tempo. Paweł Królikowski (58) dzień zaczyna wcześnie, a kończy bardzo późnym wieczorem. Piastowanie odpowiedzialnego stanowiska prezesa ZASP – Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji wymaga od niego dużego zaangażowania i poświęcenia czasu. 

Reklama

Ponadto gra w dwóch spektaklach – w "Lunchu o północy", z którym jeździ po całej Polsce, i w "Ninie", która pod koniec kwietnia wchodzi na afisz Teatru Buffo.  Oprócz tego jest jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Często też odwiedza Dom Artystów Weteranów w Skolimowie. Nie starcza mu doby. W domu od kilku tygodni bywa tylko gościem. To martwi jego żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Przeżyli chwile grozy…

W pamięci aktorki nadal pozostają żywe obrazy z majowego dnia sprzed czterech lat. Paweł wtedy ogromnie cierpiał. 

Ból głowy, nudności i kłopoty z widzeniem nie pozwalały mu utrzymać się na nogach. A jednak chciał wywiązać się z podjętych wcześniej zobowiązań i szykował się do wyjścia. 

"Paweł jest bardzo odpowiedzialny. Wie, że niepojawienie się na planie jednej osoby dezorganizuje dzień całej ekipy, a odwołanie spektaklu pozbawia zarobku wszystkich grających w nim kolegów. Myślał, że jest ze stali i da, jak zawsze radę" – mówił wtedy jego kolega.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »