Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler: Awantura o Ukraińców. Odpowiedziała hejterom: "Wynocha. Bilet w jedną stronę"

Od początku wojny w Ukrainie Magda Gessler codziennie robi coś dobrego dla uchodźców i... dokumentuje to w mediach społecznościowych. Pod jej relacją z przekazywania paczek z lekami do ambasady ukraińskiej pojawiło się wiele nienawistnych komentarzy sugerujących, że gwiazda robi sobie reklamę. Restauratorka natychmiast odpowiedziała hejterom.

Wojna w Ukrainie. Gessler pomaga uchodźcom i przekazuje zyski

Magda Gessler przyznaje, że jest niezwykle dumna z tego, jak Polacy zachowują się wobec Ukraińców, którzy szukają w naszym kraju schronienia przed wojną.

"Tyle uczuć, ile dają Polacy Ukraińcom, nie daje nikt na tym świecie... Nie mogę się napatrzeć na wielkie i otwarte serca Polaków. Oddają swój ostatni grosz, ciasny kąt, żeby ratować ludzi. Jestem dumna, że jestem Polka!" - napisała na Facebooku.

Restauratorka aktywnie włączyła się do pomocy uchodźcom. W pierwszym tygodniu marca oddała na rzecz ofiar wojny cały zysk ze sprzedaży swej autobiograficznej książki, codziennie przekazuje zebrane przez siebie dary ambasadzie ukraińskiej, a przede wszystkim wspiera wszystkich swoich pracowników pochodzących ze wschodu.

Reklama

"Polacy obudzili się z pomocą dla naszych wschodnich sąsiadów. Tymczasem w moich restauracjach od tak dawna wspieramy się cudownymi ludźmi ze wschodu. To cudowne kelnerki, które są pracowite, oddane i zaufane. Od dawna wyciągam do nich dłoń. Dziękuję, że jesteście!" - wyznała.

Awantura u Gessler o Ukraińców. Puściły nerwy. "Wynocha. Bilet w jedną stronę"

W poniedziałek Magda Gessler opublikowała w sieci filmik, na którym udokumentowała spotkanie z niejakim Mikołajem z ambasady Ukrainy, któremu przekazała pudła z lekami.

"Dzień jak co dzień. Od dwóch tygodni. Po prostu. Tym razem w paczkach leki, które przekazałam Mikołajowi z ambasady. Nigdy nie krzywiłam się, że ma wschodni akcent" - napisała.

Pod postami gwiazdy "Kuchennych rewolucji" dotyczącymi pomocy uchodźcom zawsze pojawiają się setki komentarzy. Są wśród nich - niestety - także zdania pełne nienawiści. Magda Gessler stara się od razu na nie reagować. Poświęciła im nawet osobny wpis.

"Akcja - reakcja. Nie mam czasu na takich ludzi, to nie są moi fani, obserwatorzy. To siewcy zamętu, złych emocji i hejtu. Łamią ludzką nadzieję, eliminują uczucia i empatię. W tym czasie dla nas są najbardziej destrukcyjni" - napisała pod kolażem złożonym ze screenów kilku komentarzy, jakie znalazła pod swoimi postami.

Co zarzucają jej hejterzy? Magda Gessler nie może się pogodzić z tym, że ktoś oskarża ją o promowanie się na nieszczęściu innych i robienie sobie reklamy z wojny.

"Ale ustawka. Tak się lansujesz? Chcesz coś zrobić dobrego to zrób. Po co to widowisko. To jest takie płytkie" - to tylko jeden z komentarzy, które restauratorka znalazła pod filmikiem z przekazania darów dla uchodźców.

Magda Gessler nie zamierza tolerować hejtu na swojej facebookowej tablicy. W tym tygodniu rozpoczęła akcję blokowania wszystkich, którzy - jak to określiła - sieją zamęt.

"Mam dla Was jedną wiadomość - Wynocha! Trolle! Raz na zawsze wypad z mojego konta. Dożywotnia blokada. Dożywotnie pa pa pa. Siooooo stąd! Każdy, kto będzie działał dla swojego EGO, kto będzie pokazywał ZŁO i wylewał swoje gorzkie żale, bilet w jedną stronę! Pożegnanie z MG" - napisała wściekła Gessler pod postem o Ukraińcach.

Zobacz więcej:

Cichopek ukrywała to przed wszystkimi. Przyjaciele w szoku

Bulwersujące informacje o ostatnich dniach życia Krawczyka. Wdowa odpowiada

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy