Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski zrobił to dla Cichopek? Na ich ślub będą idealne. Osoba z otoczenia ujawnia prawdę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to aktualnie "najgorętszą parą polskiego show-biznesu". Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że ponoć tych dwoje romansuje już od co najmniej trzech lat. Tak przynajmniej twierdzi Paulina Smaszcz, była żona dziennikarza. Teraz głos zabrała z kolei bliska znajoma Kurzajewskich. Niebywałe, co wyjawiła...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli posądzani o romans od co najmniej kilku miesięcy. Zaczęło się oczywiście od poinformowania opinii publicznej, że małżeństwo aktorki i Marcina Hakiela dobiegło końca. 

Potem tancerz zaczął sugerować, że żona nie była mu wierna, prosząc w pewnym momencie o "więcej wolności", a potem okazało się, że "ta wolność ma imię". 

Wszyscy nieoficjalnie spekulowali, że chodzi o Maćka Kurzajewskiego. Sprawę do końca postanowiła w końcu doprowadzić Paulina Smaszcz, która nie mogła już znieść tego, że jej były mąż i nowa ukochana "żyją w kłamstwie" i ukrywają prawdę przed wszystkimi.

Reklama

Po serii ostrych komentarzy w sieci, Kasia i Maciek zdecydowali, że faktycznie czas potwierdzić plotki. No i się zaczęło, bo od tamtej pory nie ma dnia, by media plotkarskie nie donosiły o kolejnych rewelacjach z ich życia. A trzeba przyznać, że faktycznie dzieje się sporo. 

Cichopek i Kurzajewski: Kulisy ich romansu

Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać osoba z otoczenia Kurzajewskich, ich była sąsiadka, która w rozmowie z "Na Żywo" potwierdziła słowa Pauliny, że faktycznie mąż zdradzał ją od 2019 roku. Żona Maćka zresztą dość szybko miała zacząć przeczuwać, "co się święci". 

"Wiedziała, że Maciek się zmienił. Zaczął dbać o siebie, ubierać się w młodzieżowe ciuchy, zafundował sobie hollywoodzki uśmiech" - wyjawiła znajoma. 

Sama Smaszcz w rozmowie z "Na Żywo" stwierdziła z kolei, że jej małżeństwo faktycznie przechodziło trudne chwile, ale nic nie było jeszcze stracone. Wtedy jednak pojawiła się Cichopek...

"Kasia była kroplą, która przepełniła czarę" - wyznała z żalem Smaszcz.

Wiele wskazuje na to, że to nie koniec zmian w życiu Kasi i Maćka. Pojawił się bowiem temat, że być może tych dwoje spróbuje powalczyć o ślub kościelny, a wcześniej o rozwód kościelny. Pokazali już bowiem podczas wyprawy do Izraela, jak mocno są wierzący.

Na pewno wcześniej odbędzie się komunia święta córki Kasi. Ostatnio paparazzi spotkali bowiem Cichopek i Helenkę podczas wizyty w świątyni, gdzie odbywało się spotkanie organizacyjne. 

Na tej ważnej uroczystości zjawią się z pewnością Marcin Hakiel z nową wybranką oraz Katarzyna z Macieje i jego "hollywoodzkim uśmiechem". 

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski, czyli żona, romans i Kasia Cichopek. Historia miłości i rozstań

Paulina Smaszcz o powrocie Kurzajewskiego: "Nie ma już żadnych szans"

Maciej Kurzajewski o rozwodzie z żoną: "To zawsze będzie dla mnie porażka"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy