Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski się załamie! Syn Franek miał dość! Pilnie zmienił nazwisko. I to na jakie!

Afera związana z Maciejem Kurzajewskim, Katarzyną Cichopek oraz Pauliną Smaszcz zaczęła chyba mocno przeszkadzać także synom dziennikarza i "kobiety petardy". Jak donosi jeden z portali, starszy syn pary postanowił radykalnie odciąć się od rodzinnego skandalu i... nazwiska "Kurzajewski", które miał ostatnio zmienić...

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz tworzyli małżeństwo ponad dwadzieścia lat. W pewnym jednak momencie dziennikarz i "kobieta petarda" postanowili się rozstać. 

Szybko okazało się, że Maciej znalazł pocieszenie w ramionach Katarzyny Cichopek. Swój romans ukrywali jednak dość długo, także przed członkami swojej rodziny. Tak przynajmniej wynika z wynurzeń Pauliny. 

Ta miała już pewnego dnia dość, że ojciec "oszukuje" swoich synów i nie mówi im całej prawy o swoich relacjach z "panią Katarzyną". 

Reklama

"Ja spróbowałam przedtem zrobić to między nami, tylko to nie działa. Dlatego powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna - to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna" - żaliła się w podkaście byłej żony Ibisza, Anny Zejdler. 

Potem mówiła, że synowie muszą zapowiadać swoją każdą wizytę u ojca, jakby to był co najmniej "dwór królewski". Smaszcz przekonywała jednocześnie, że synowie trzymają jej stronę i to oni prosili ją o to, aby wyjawiła całą prawdę. 

Z drugiej strony znajomi Cichopek i Kurzajewskiego przekonywali w Plotku, że Julian i Franciszek mają świetny kontakt z ojcem i jego nową partnerką. 

"Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii"- donosił informator portalu.

Cóż, chyba nie było tak do końca. Jak bowiem ma się to w kontekście najnowszych informacji, z których wynika, że starszy syn Kurzajewskiego odciął się od ojca i pozbył jego nazwiska!

"Jak udało ustalić się Plejadzie, starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz nie nosi już nazwiska ojca. Zgodnie z naszymi informacjami, teraz nazywa się Franciszek Vaccari. Dodajmy, że przyjął nazwisko żony, którą poślubił jesienią 2021 roku" - czytamy. 

To chyba dla ojca bardzo bolesna informacja...

Zobacz też:

Paulina Smaszcz doigrała się! Teraz ma policję na karku 

Cichopek poleciała z Kurzajewskim do Nowego Jorku. To tam poprosił ją o rękę!

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama