Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski rozszalał się za granicą. Kolejnym razem Kasia nie puści go samego?

Maciej Kurzajewski (50 l.) i Katarzyna Cichopek (40 l.) jako patchworkowa rodzina muszą liczyć się z faktem, że w ich życiu uczestniczy znacznie więcej osób niż tylko partner oraz własne dzieci. Choć po wejściu w nowy związek liczba godzin w ciągu dnia nie uległa zwiększeniu, oboje nie mają innego wyjścia, jak znaleźć czas zarówno dla własnych pociech, jak i dla dzieci swojej drugiej połówki. Maciej Kurzajewski stara się jak może, aby każdemu poświęcić tyle samo uwagi. Wraz z synem wybrał się właśnie na słoneczną Sardynię.

Maciej Kurzajewski: wakacje na Sardynii

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek na co dzień są niemalże nierozłączni. Zakochani pracują razem na planie śniadaniowego show TVP oraz prowadzą wspólne życie. Nie jest tajemnicą, że oboje posiadają po dwójce dzieci z poprzednich związków, co sprawia, że chcąc nie chcąc, muszą utrzymywać kontakt z byłymi małżonkami. O ile w przypadku Macieja Kurzajewskiego jest to już tylko kwestia czasu, bowiem Franciszek ma 26 lat, a Julian w przyszłym roku stanie się pełnoletni, o tyle Katarzyna Cichopek jeszcze długo będzie zmuszona widywać byłego męża, Marcina Hakiela w trakcie przekazywania sobie pociech.

Reklama

Maciej Kurzajewski stara się aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym Katarzyny Cichopek. Ostatnio podczas I Komunii Świętej Helenki mieliśmy okazję przekonać się, że prezenterowi "Pytania na śniadanie" szczerze zależy na budowaniu zdrowych, przyjacielskich relacji. I choć Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz Marcin Hakiel i jego ukochana Dominika ramię w ramię brali udział w uroczystości, to jednak zdjęcia wykonane parę godzin później nie pozostawiają złudzeń, że nie wszystko układa się tak, jak powinno.

Maciej Kurzajewski rozszalał się za granicą

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski uwielbiają podróże. Wspólnie mieli już okazję zwiedzić kawał świata. Mają za sobą romantyczną podróż do Izraela, wycieczkę do Jordanii, pamiętny wyjazd do USA czy narciarską eskapadę we Włoszech. Do tej pory zakochani najczęściej podróżowali razem lub wraz z dziećmi Katarzyny Cichopek. Wygląda na to, że teraz gwiazdorzy zapragnęli drobnej zmiany, bowiem tym razem Maciej Kurzajewski wybrał się za granicę bez swojej narzeczonej. Na wycieczkę na Sardynię nie pojechał jednak sam. W odkrywaniu uroków drugiej co do wielkości wyspy na Morzu Śródziemnym towarzyszy mu syn, Franciszek. 

"Family weekend" - czytamy na instagramowym profilu Macieja Kurzajewskiego.

Prezenter "Pytania na śniadanie" zwykle stawia na aktywny wypoczynek i podobnie było tym razem. Wraz z synem, Kurzajewski wyruszył na podbój malowniczego Porto Cervo położonego w północnej części wyspy.

Katarzyna Cichopek na pikniku

W tym czasie Kasia Cichopek nie próżnuje. Gwiazda "Pytania na śniadanie" w mediach społecznościowych pokazała, jak spędza czas bez Maćka. W wolny od pracy weekend prezenterka wybrała się na piknik. Celebrytka znakomicie przygotowała się do wypoczynku na świeżym powietrzu. Zabrała ze sobą nie tylko kocyk, ale również pyszne przekąski i... dwa talerze, co pozwala sądzić, że w poczęstunku brał udział ktoś jeszcze. Myślicie, że kolejnym razem Kasie Cichopek będzie chciała pojechać za granicę wraz z ukochanym?

Zobacz też:

Marcin Hakiel złamał zasady. Powiedział, czego żałuje z małżeństwa z Cichopek

Cichopek cała w skowronkach. Kurzajewski zdobył się na piękny gest

Kasia Cichopek pokazała nową łazienkę. O taki gust nikt jej nie posądzał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama