Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Kurzajewski dał popalić Cichopek. Katarzyna wróciła "rozedrgana" do domu! Cały czas chodzi jej po głowie Tomasz Lis!

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", związek Katarzyny Cichopek i Maćka Kurzajewskiego już przechodzi pierwsze trudne chwile i czeka ich "poważna rozmowa". Nie ma to jednak tym razem żadnego związku z poczynaniami byłej żony dziennikarza, która też nie daje im spokoju od miesięcy. Tym razem poszło o ich niedawny wyjazd do USA. Gwiazda "M jak miłość" najadła się strachu...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie dają o sobie zapomnieć. Trzeba przyznać, że spora w tym zasługa Pauliny Smaszcz, która wciąż rozgrzebuje "stare rany" i pierze kolejne rodzinne brudy na forum publicznym. 

Oczywiście nadal największą sensację wzbudziło jej wyznanie dotyczące tego, że romans Kasi i Maćka nie zaczął się wcale przed ogłoszeniem rozstania z Hakielem, a miał on trwać już od 2019 roku, gdy nawet jeszcze Kurzajewski był wciąż żonaty. 

"Kurzopki" starają się być ponad tym i nie wdają się w słowne pyskówki z Pauliną. W jednym z wywiadów podczas jubileuszu z okazji 70-lecia TVP oznajmili jedynie, że są zakochani i tej miłości życzą także byłej żonie Kurzajewskiego. 

Reklama

Okazuje się jednak, że w związku Kasi i Maćka wcale nie jest tak do końca kolorowo. Tygodnik "Na Żywo" donosi bowiem, że na ich związku pojawiła się "pierwsza rysa". O co dokładnie chodzi?

Dziennikarze gazety wrócili do niedawnego wyjazdu Maćka do Stanów, gdzie brał udział w słynnym nowojorskim maratonie. Ja zauważono, gdy Kurzajewski brał udział w morderczym triathlonie w Poznaniu, ta okazywała mu wsparcie, dodając chociażby emotkę serduszka pod zdjęciem, które wrzucił. 

Inaczej był jednak w przypadku zdjęć z Nowego Jorku. I tu okazuje się, że ponoć cierpliwość Kasi się wyczerpała. Aktorka poważnie drży o zdrowie ukochanego.

"Kasia bardzo martwi się o Maćka i zamierza porozmawiać z nim o swoich bolączkach. Wie, że jest bardzo wysportowanym mężczyzną, ale nic nie poradzi, że w pamięci ma wciąż to, co przydarzyło się Tomaszowi Lisowi" - zdradza "Na Żywo" osoba z jej otoczenia. 

Przypomnijmy, że Tomek to także zapalony biegacz. Niestety, po niedawnym maratonie w Chicago doznał udaru i to już czwartego w swoim życiu. Wszystkie miały związek z morderczym wysiłkiem. Tym razem lekarze cudem go odratowali...

Katarzyna Cichopek pełna obaw o Maćka

Katarzyna ponoć oczami wyobraźni zobaczyła, jak podobna tragedia przydarza się jej ukochanemu. Postanowiła więc temu zapobiec! 

"Kasia drży o zdrowie ukochanego. Wie, że Maciek jest od Tomasza kilka lat młodszy, ale i tak nie daje jej to spokoju. Tym bardziej, że jej partner nie zamierza zwalniać tempa i już myśli o kolejnym triathlonie" - czytamy w "Na Żywo". 

Faktycznie niedawno Kurzajewski ogłosił w mediach, że w przyszłym roku, z okazji 50. urodzin, spróbuje zrobić cały dystans, bo w tym roku startował jedynie w pół Ironmanie. Po tym wyznaniu Kasi aż włos się zjeżył na głowie...

"Trudno jej ukoić rozedrganie i cieszyć się w pełni z sukcesów ukochanego" - donosi tygodnik. 

Poważna rozmowa wydaje się więc nieunikniona. Jaki będzie jej finał? Czas pokaże...

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek upokorzona na wizji. Niezręcznie w "Pytaniu na śniadanie". Kurzajewski aż zbladł!

Smaszcz publikuje WREDNY komentarz o Cichopek! "Pani piękna, Kaśka kurczak"

Kasia Cichopek i inne gwiazdy wiedzą, jak sobie dogodzić. Poznajcie ich przepisy

Kasia Cichopek poznała nową partnerkę Hakiela! Postawiła warunek!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Tomasz Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy