Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Luiza kwitnie po rozstaniu z Rutkowskim

Ostatnie tygodnie nie były dla Luizy Kobyłeckiej (27 l.) najłatwiejsze, mimo to była dziewczyna najsłynniejszego polskiego detektywa czuje się i wygląda świetnie!

Krzysztof Rutkowski (52 l.) i Luiza rozstali się na początku sierpnia. Powód? Jego liczne zdrady. "Krzysztof to zwykły oszust"- tak podsumowała pogromcę przestępców na łamach tabloidów była zakonnica.

Reklama

"Dziś wiem, że nie można mu ufać. U nas wszystko było oparte na totalnym kłamstwie. Wykorzystał mnie, żeby zrobić sobie reklamę w mediach" - powiedziała.

Rutkowski po rozstaniu długo nie płakał - szybko znalazł pocieszenie w ramionach koleżanki Luizy z podstawówki, niejakiej Mai Plich. Panie chodziły podobno nawet do jednej klasy.

W przeciwieństwie do niego Kobyłecka o miłości na razie nie myśli. Zamiast tego sto procent swojej energii poświęca karierze. "Lubię ruch, w pracy czuję się jak ryba w wodzie" - wyznała "Faktowi".

Teraz 27-latka nieustannie podróżuje. Właśnie wróciła z Paryża i wybiera się do Moskwy na kurs rosyjskiego. Na razie będzie kursować między obiema stolicami. "Będę pracować w firmie skupiającej fachowców z najlepszych uczelni w Polsce i za granicą" - zdradza.

"Bardzo mnie ta perspektywa kusi. Już nie mogę się doczekać wyjazdu" - dodaje.

Dowiedz się więcej na temat: Luiza Kobyłecka | Krzysztof Rutkowski | romans | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje