Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lubaszenko nie ożeni się z 25-latką

73-letni Edward Linde-Lubaszenko, który widywany jest ostatnio z młodziutką aktorką Joanną Majstrak, zastrzega, że piątego ślubu na razie nie planuje.

Aktor był już czterokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Asja Łamtiugina - to z tego związku urodził się syn Olaf (44). Gdy chłopiec miał dwa lata, małżeństwo się rozpadło. Aktorką jest też czwarta żona Linde - Beata Paluch (51). Poznali się w szkole teatralnej, gdzie pan Edward wykładał, a ona była studentką.

Reklama

Z ostatniego małżeństwa aktor ma córkę Beatę (27).  Dziś twierdzi, że "nierozsądnie jest się żenić z aktorkami, gdyż taki związek zagrożony jest już od początku".

Z wyjątkiem pierwszej żony, każda następna była młodsza od Lubaszenki o ponad 20 lat. Wszystkie małżeństwa zakończyły się rozwodami.

"To żony mnie zmieniały" - tłumaczy. "Ja zmieniam tylko skarpetki i taksówki. Moje żony odchodziły ode mnie z powodów bankietowych" - dodaje.

Gdy dziś analizuje swoje relacje z kobietami, dochodzi do wniosku, że jego małżeństwa rozpadały się zaraz po ślubie - on chciał jedynie kochać swoje żony, a nie urzędować z nimi w domu.

Z Joanną Majstrak nie planuje ślubu. "Za bardzo kocham wszystkie kobiety, żeby się poddać tylko tej jednaj" - mówi z uśmiechem, i dodaje: "Prawdziwe szczęście daje samotność i spolegliwa kochanka".

Po cichu jednak żartuje, że na piątą żonę musi trochę poczekać - dziś uczy się ona w młodszych klasach podstawówki...Dowiedz się więcej na temat: Edward Linde | związek | małżeństwa | Joanna Majstrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje