Reklama
Reklama

Ledwie Mlynkova pogodziła się z Nowickim, a tu takie wieści. Spływają gratulacje z całej Polski

Halina Mlynkova ma powody do radości. W życiu wokalistki dzieje się ostatnio naprawdę sporo. Choć ostatnie lata nie należały do najłatwiejszych i obfitowały w rozstania i porażki, w końcu los się do niej uśmiechnął. Oto co się okazało...

Halina Mlynkova (zobacz!) sporo w życiu przeszła. Po burzliwym rozstaniu z Łukaszem Nowickim, ojcem jej synka Piotra, związała się z czeskim producentem Leszkiem Wronką. 

To dla niego z 12-letnim wówczas synem Piotrem wyprowadziła się do Czech, gdzie zamieszkali razem z Leszkiem. To wywołało jednak ostry konflikt z ojcem jej pociechy. Ona miała tam robić karierę muzyczną, tymczasem wpadła w zawodowy dołek. 

Zamiast śpiewać, pomagała mężowi w prowadzeniu butiku odzieżowego. Małżeństwo rozpadło się z hukiem. 

Reklama

Mlynkova pogodziła się z Nowickim i się zaczęło

Gdy z podkulonym ogonem wróciła do Polski, niespodziewanie doszło do poprawy relacji z Łukaszem Nowickim. Jednak był ktoś jeszcze, kto wywołał uśmiech na jej twarzy. 

"Gdy z Piotrem, synem z pierwszego małżeństwa, z Łukaszem Nowickim, znowu szukała sobie miejsca w Warszawie, aktor bardzo ją wspierał. Odbudowali dobre relacje. Ale nie jemu zawdzięczała powrót uśmiechu na twarzy.  Kontakty z Marcinem Kindlą wykroczyły znacznie poza zawodowe granice i dwa lata temu na świat przyszedł ich synek Leoś" - donosi "Życie na Gorąco". 

Mężczyzna zdążył się już Halinie oświadczyć, choć do ślubu im niespieszno. Kindla zajął się za to opieką nad dziećmi, gdy Mlynkova zaczęła odnosić nowe sukcesy na rynku muzycznym. Gratulacjom po jej ostatnim występie w Opolu nie było końca...

"Ale on skupia się na karierze ukochanej. Ustalili, że w trasach koncertowych będzie towarzyszyć Halinie razem z Leosiem. Za to w domu do opieki nad Leosiem rwą się starsi bracia – nie tylko Piotr, ale i 13-letni Nikodem, syn Marcina Kindli z poprzedniego związku" - czytamy. 

Mlynkova nie posiada się ze szczęścia

"Aż zazdroszczę, że ma takich braci" – opowiadała wokalistka. 

Chciałaby oczywiście jak najdłużej ich razem obserwować. Dlatego, pytana o plany 19-letniego Piotra, mówi: 

"Jeszcze mieszka z nami. Nie wypuszczę tak szybko!" - oznajmiła. 

"Letnie weekendy patchworkowa rodzina najchętniej spędza na Zaolziu, w domu Anny Młynek, mamy wokalistki. Wszystko wskazuje na to, że ułożyła życie z porozdzieranych przed laty kawałków" - podsumowuje tygodnik.

Zobacz też:

Torbicka i mąż Adam potwierdzili sensacyjne wieści. Spływają gratulacje z CAŁEJ POLSKI

Halina Mlynkova zachwyca metamorfozą. Świeży kolor i geometryczne cięcie

Halina Mlynkova z nowym partnerem, Marcinem Kindlą na gali MocArtów. To wybitny kompozytor i autor piosenek

Tulia i Halina Mlynkova razem w piosence "Przerwany". Kobieca siła i odwaga na festiwal w Opolu 2023 ("Premiery")

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy