Reklama
Reklama

Laluna Unique idzie pod nóż! Trafi w ręce "światowej sławy" profesora!

Jedna z najbarwniejszych gwiazd „Królowych życia” - Kasia Lirsz znana lepiej jako Laluna Unique – pochwaliła się fanom, że lada moment spełni się jej wielkie marzenie. Celebrytka z Oławy wreszcie zamierza poddać się operacji, o której myśli od lat! „W końcu jest ktoś, kto naprawdę będzie mi mógł z tym pomóc” - napisała.

Laluna, która na szerokie wody wypłynęła z rodzinnej Oławy dzięki programowi TTV "Królowe życia", od dawna wzbudza kontrowersje, bo - czego wcale się nie wstydzi - wszystko, co tylko można było poprawić, już sobie poprawiła. 

Laluna Unique: Szykuje się na operację, o której marzy od dawna!

"Moje całe ciało zawdzięczam tylko i wyłącznie mojej klinice, której ufam z całego serca i nigdy jej nie zmienię. Są dla mnie jak rodzina" - oświadczyła kilka dni temu na Instagramie, a zaraz potem zaskoczyła fanów informacją, że wkrótce znów położy się na stole operacyjnym.

Laluna Unique: Pójdzie pod nóż chirurga najlepszego z najlepszych!

Reklama

Kasia Lirsz właśnie wróciła z Berlina i już szykuje się do następnej podróży. Tak, nie mylicie się, uzależniona od operacji plastycznych celebrytka znów leci do Turcji, gdzie w zaprzyjaźnionej klinice czeka już na nią "światowej sławy" profesor.

"To profesor, który szkolił wszystkich lekarzy. Już nie mogę się doczekać!" - ekscytuje się perspektywą spotkania ze specjalistą.

"W końcu znalazł się ktoś, kto naprawdę będzie mógł pomóc spełnić moje marzenie" - przyznała.

"Królowa życia" spod Wrocławia w sierpniu poddała się kilku zabiegom, po których wciąż jeszcze nie doszła do siebie.

"Dopiero teraz moja twarz zaczyna wyglądać megasztos" - powiedziała w relacji, którą udostępniła w sieci, a przy okazji pochwaliła się, co sobie "zafundowała" podczas letniego pobytu w Turcji.

"Face lift, lip fit, chin fit, wycięcie powiek, baby face surgery" - napisała, a - by nie pozostawiać fanom pola do spekulacji - wytłumaczyła, że wycięto jej po pięć centymetrów skóry obok ucha.

Efekt zdołał zadowolić wymagającą pacjentkę. 

"Usta się uformowały, nie ma wiszącej brody, jestem niesamowicie zadowolona" - wyznała z uśmiechem. 

Jak myślicie, co Laluna tym razem zamierza sobie poprawić?

Zobacz też:

Laluna Unique ujawnia, dlaczego TVN zawiesiło "Królowe życia". O tym nie mówi się głośno

Laluna Unique chce przejść kolejną operację. Tym razem zmniejszy czy powiększy?

"Królowe życia": Laluna Unique tylko udaje bogaczkę? Wiadomo, jak chce się teraz odkuć! "Stawki wynoszą od 5 do 20 tysięcy"

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy