Reklama
Reklama

Kurzajewski trzyma mocno Cichopek za rękę, aby nie odfrunęła. Co za dżentelmen!

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) mogą w końcu przyznać, że 2023 rok będzie dla nich jednym z ważniejszych. Trudny dla nich rok właśnie minął, a sylwestrowy wieczór spędzali go razem. Według plotek para ma się pobrać i żyć długo i szczęśliwie jak w bajce. Pierścionek zaręczynowy już jest, sesja z Nowego Jorku jest, zatem na miejscu Maćka wypadałoby nie zgubić swojej narzeczonej. Wiatr przed budynkiem TVP mu tego nie ułatwiał!

Kurzajewski trzyma mocno Cichopek za rękę, aby nie odfrunęła. Co za dżentelmen!

Zakochana para, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani przez paparazzich podczas wyjścia z budynku TVP. Klasycznie już para pozowała z uśmiechami na twarzach, choć sytuacja nie była najlepsza na dalsze pozowanie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski walczyli z wichurą przed TVP.

Cichopek i Kurzajewski razem spędzili sylwestra

Aktorka i dziennikarz pochwalili się zdjęciami z pobytu w Nowym Jorku. Oboje dodali takie same zdjęcia i opis na Instagramie: "Razem wchodzimy w Nowy Rok! Niech ten 2023 będzie dla nas wszystkich czasem szczęścia i radości! Najlepszego! Bawcie się dobrze podczas sylwestrowej nocy".

Reklama

Wszystko wygląda na to, że Maciej definitywnie związał swoją przyszłość z Kasią. Z okazji Nowego Roku Kurzajewski wybrał się do salonu tatuażu. Czy zmienił swój tatuaż kotwicy, a może napisu "Paulina Franek Julian"? Możemy się domyślić, choć mamy nadzieję, że cover będzie lepszy niż ten, który zafundował sobie kiedyś Radosław Majdan przerabiając Dodę na Indianina w 2009 roku.

Cichopek pozuje nóżką, a Kurzajewski dumnie wykazuje dobre maniery

Katarzyna Cichopek, wychodząc z TVP ubrana była... dość wiosennie. Czarna, opięta sukienka w kwiatowe motywy była w wersji mini, dzięki czemu możemy podziwiać zgrabne nogi prezenterki "Pytania na śniadanie". Do tego aktorka włożyła wysokie kozaki na równie wysokiej szpilce. Nic dziwnego, że potrzebna była asekuracja silnego mężczyzny. Całość sylwetki osnuła czarnym, długim płaszczem.

Prezenter TVP postawił na monokolorystyczny strój "all in black", czyli eleganckie buty, czarna skórzana kurtka, czarna koszula i czarne jeansy. Do tego też czarna torba męska.

Maciej Kurzajewski, jak na dżentelmena przystało, mocno trzymał Kasię, aby nie mogła mu odfrunąć. Kiedy był pewien, że dotarła bezpiecznie u jego boku, otworzył jej drzwi do swojej hybrydowej Toyoty i pojechali w siną dal.

Zobacz też:

Smutne święta Pauliny Smaszcz. Nie było choinki, świątecznych ozdób, ani zdjęć przy drzewku!

Maciej Kurzajewski usuwa tatuaż o Paulinie Smaszcz? Wymowne zdjęcia ze studia tatuażu

Paulina Smaszcz pisze o "toksycznych ludziach". Chce się ich pozbyć

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: sylwester 2022. Zakochani pozwolili sobie na imprezowe szaleństwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy