Reklama
Reklama

Kurzajewski i Cichopek trzymają się za rączki w słońcu i z uśmiechami na ustach wychodzą z TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku tygodni cieszą się względnym spokojem, po tym jak Paulina Smaszcz zdecydowanie ograniczyła swoje internetowe zapędy. Można odnieść wrażenie, że związek dwójki prowadzących "Pytania na śniadanie" od pewnego czasu wręcz kwitnie. Gdy dzisiaj wychodzili rączka w rączkę z TVP, to wręcz nie mogli powstrzymać uśmiechów!

Żadne dwa nazwiska nie przewijały się w ostatnich miesiącach tak często przez medialne nagłówki jak: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Zgrany duet z "Pytania na śniadanie" pod koniec zeszłego roku okazał się czymś więcej niż tylko tylko parą kolegów z pracy. Informację o ich romansie ujawniła była żona Kurzajewskiego - Paulina Smaszcz - której nieprzejednana postawa szybko odwróciła jednak nastroje społeczne.

Reklama

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek - ich romans kwitnie

Mniej więcej od przełomu października i listopada to świeżo upieczeni kochankowie stali się ulubieńcami Polaków. W nowy, 2023 rok Kurzajewski i Cichopek wkroczyli wręcz z przytupem. Wspólna praca sprawia, że oboje spędzają razem całe dnie, ale wzajemne towarzystwo zdaje im się nic a nic nie nudzić.

I choć nadal nie wiadomo, kiedy zakochani zamieszkają razem, to niedawna wizyta Kurzajewskiego u tatuażysty (prawdopodobnie) w celu usunięcia śladu po Smaszcz, mówi wiele o jego zamiarach wobec Kasi. W ostatnich tygodniach nową rozrywką polskich paparazzich stało się czatowanie przed wejściem do Telewizji Polskiej, by móc zrobić zdjęcia wychodzącym z siedziby przy Woronicza "Kurzopkom".

Cichopek i Kurzajewskich uśmiechnięci od ucha do ucha pod TVP

Oglądanie powtarzających się ujęć z Cichopek i Kurzajewskim w rolach głównych jest obecnie tak rozpowszechnione, że na bazie kolejnych sesji dałoby się nawet odtworzyć, jaka pogoda dominowała w Warszawie w minionych miesiącach. W poprzednim tygodniu na Woronicza wiało tak mocno, że Maciej Kurzajewski musiał mocno chwycić partnerkę za rękę, żeby nie odleciała! Tym razem na szczęście było znacznie przyjemniej.

Po wyjściu z budynku duet prowadzących opatuliły ciepłe promienie słoneczne, od którego oboje aż się uśmiechnęli. Chwilę po tym para złapała się za ręce i dziarskim krokiem pomaszerowała w stronę samochodu. Uśmiechy zostały im na twarzach, nawet gdy już opuszczali parking.

Cichopek i Kurzajewski byli dzisiaj ubrani wyjątkowo elegancko, a cieplejsza aura pozwoliła pozwoliła im przy wyjściu rozchylić nieco płaszcze. Dziennikarz wybrał swój ulubiony biały golf, do którego dołożył kurtkę amerykańskiego trapera z futerkiem, niebieskie dżinsy i pasujące do stylizacji buty. Aktorka postawiła z kolei na ciemniejsze kolory - głównie czerń i szarość. Miała na sobie długi płaszcz, sięgające do połowy uda spodenki i czarne kozaki.

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski zrobił cosplay Hakiela? Wyglądają identycznie!

Katarzyna Cichopek nie mogła powstrzymać łez. Opowiedziała o związku z Kamińskim.

Córka najbogatszego człowieka świata z niezwykłym prezentem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy