Reklama
Reklama

Kulisy rozstania Gąsiorowskiej i Żurawskiego smucą. W tle znana aktorka. "Michał zafascynował się nią na planie"

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski przez ponad dziesięć lat tworzyli udane małżeństwo. Jesienią ubiegłego roku gruchnęła wiadomość o rzekomym rozstaniu pary. Teraz jeden z tygodników spekuluje na temat jego zażyłości z inną znaną aktorką…

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: historia związku

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nigdy nie należeli do par, które przesadnie epatują swoim życiem prywatnym. Wprawdzie zdarzało im się udzielać wywiadów, jednak na co dzień raczej unikają rozgłosu. Być może właśnie to zapewniło im przez długi czas stabilizację w związku.

Para zna się od dwudziestu lat, jednak ich uczucie zrodziło się dopiero kilka lat później, na planie serialu "Londyńczycy". Miłość wybuchła tak silnie, że nie w byciu razem nie przeszkodził im nawet fakt, iż Michał Żurawski miał partnerkę i półtorarocznego syna.

Reklama

Początkowo nie planowali legalizować swojego związku, jednak ostatecznie zdecydowali się na szybko zorganizować ceremonię, na którą naciskała Roma Gąsiorowska. Ich przyjęcie odbyło się dokładnie w dniu katastrofy smoleńskiej, jednak bardzo długo byli tego nieświadomi - dowiedzieli się dopiero po południu, podczas przyjęcia.

Dwa lata po ślubie przyszło na świat pierwsze dziecko pary - syn Klemens, a kolejne dwa lata później urodziła się ich córka Jadzia. Małżonkowie tworzyli patchworkową rodzinę i wyglądało na to, że świetnie im to wychodzi.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się. W tle znana aktorka

Przez wiele lat tak właśnie było, jednak w ubiegłym roku zaczęło się coś psuć. Tygodnik "Życie na gorąco" donosił, że para przechodzi poważny kryzys, który zakończył się rozstaniem. Oni sami nie chcieli jednak komentować tych informacji.

Po kilku miesiącach nowe światło na ich rozstanie rzuca "Rewia". Gazeta sugeruje, że Michał Żurawski "nawiązał nić porozumienia" ze swoją koleżanką z planu filmu "Szczęścia chodzą parami", Weroniką Książkiewicz.

"Bardzo dużo czasu spędzali razem, także podczas przerw. Rozumieli się naprawdę wyjątkowo dobrze. Rzadko to się zdarza. Cały czas mieli o czym rozmawiać. Z każdym dniem ich wzajemna fascynacja była coraz większa" - mówi gazecie osoba pracująca przy filmie.

"Rewia" nie precyzuje jednak, czy z przyjaźni narodziło się coś więcej. Wiadomo jedynie, że Weronika Książkiewicz jest obecnie singielką. Małżeństwo Żurawskiego i Gąsiorowskiej, pomimo iż nie mają rozwodu, ponoć nadal jest w mocnym kryzysie.

"Nie jest tajemnicą, że się rozstali. Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni" - mówi gazecie informator.

Może więc znajomość z Weroniką Książkiewicz to tylko koleżeństwo, a Gąsiorowska i Żurawski jednak zejdą się ponownie?

Zobacz też:

Tomasz Stockinger wkurzył się na Gąsiorowską. Na oczach widzów!

Roma Gąsiorowska przeszła ogromną metamorfozę. Wow!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roma Gąsiorowska | Michał Żurawski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy