Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate coraz szczuplejsza? Książę William zamartwia się o żonę

Kate chudnie na potęgę? Dowodem miałyby być najnowsze zdjęcia żony Williama. Okolice brzucha, bioder, ud i zresztą cała sylwetka księżnej ponoć prezentują się niezdrowo. Mąż bardzo martwi się o ukochaną i konsultował się w jej sprawie z królową Elżbietą. A przynajmniej tak twierdzą informatorzy zagranicznej prasy.

Niepokojące wieści docierają z królewskiego dworu. Dotyczą one małżonki Williama. Według zagranicznej prasy książę ma być bardzo zaniepokojony stanem zdrowia ukochanej. 

Mówi się, że w ostatnim czasie księżna drastycznie schudła. Już wcześniej była bardzo szczupła, ale ponoć teraz jej sylwetka wcale nie prezentuje się dobrze i zdrowo. Kilogramy miała stracić w bardzo krótkim czasie - podczas samoizolacji po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem.

Temat jest szeroko komentowany na Wyspach, co jeszcze bardziej ma wzmagać obawy Williama.

Księżna Kate dramatycznie chudnie?

Na domiar złego problemy z wagą Kate mają być efektem sytuacji, w jakiej obecnie się znajduje. Informatorzy zagranicznych mediów przekonują, że księżna "jest bardzo zestresowana" różnymi sprawami, także prywatnymi.

Reklama

Ponoć księżna Cambridge nie ma ani chwili dla siebie i nie ma czasu, aby zadbać o swoje zdrowie. A gdy spada na nią wiele obowiązków, "nie może spać" i "zapomina o jedzeniu".

Podczas publicznych wyjść Kate ma nie dawać po sobie poznać, że coś jest nie tak. Ale za zamkniętymi drzwiami bywa "złośliwa i uszczypliwa".

Zmartwiony William miał szukać rady nawet u samej królowej Elżbiety. Podobno podpytywał babcię, czy nie dałoby się zmienić harmonogramu jego żony tak, aby miała więcej czasu tylko dla siebie. 

Będą efekty?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje