Reklama
Reklama

Książę Harry odmroził sobie penisa! Szczegółowe opisy dotyczące wyprawy na biegun

Książę Harry (38 l.) obecnie jest jednym z popularniejszych royalsów na świecie. Na to miano zasłużył za sprawą swojej autobiografii, która ukazała się już w Hiszpanii, a już 10 stycznia ma wywołać skandal w Wielkiej Brytanii. W swoich zapiskach zawarł mnóstwo intymnych szczegółów z życia, a także opisał pamiętną wyprawę na biegun. To właśnie tam doszło do problemów zdrowotnych i odmrożeń!

Książę Harry wywołał niezłe zamieszanie. Wszystko przez autobiografię, która ukazała się już w Hiszpanii, a za kilka dni pojawi się również na rynku wydawniczym w Wielkiej Brytanii. W pamiętniku były członek rodziny królewskiej opisał wiele szczegółów z życia. Z książki dowiadujemy się m.in. o bójce pomiędzy royalsami, zabiciu 25 osób w Afganistanie, a także o teorii spiskowej na temat sfingowania śmierci księżnej Diany, w którą uwierzył sam Harry.

Reklama

Jak się okazało, to nie jedyne rewelacje, a 38-latkek pokusił się również o opisanie momentu utraty dziewictwa. Fani chyba nie sądzili, że w publikacji znajdzie się miejsce na jeszcze bardziej intymne zwierzenia, ale Harry nie zawiódł czytelników i zrobił, co w jego mocy, by o książce było naprawdę głośno.

Książę Harry zaskakuje. Podzielił się intymnymi problemami ze zdrowiem

Książę Harry w 2011 roku zdecydował się wziąć udział w charytatywnej wyprawie na biegun północny. Sussex dołączył do grupy żołnierzy i wraz z nimi przebył 300 km, by wesprzeć fundację Walking with the Wounded. Cała wyprawa trwała cztery dni, a następnie musiał wrócić do ojczyzny, by gościć na ślubie swojego brata, księcia Williama. Przed "royal wedding" odbył się również uroczysty obiad, a podczas spożywania posiłków arystokrata postanowił opowiedzieć innym, o tym, co go spotkało podczas przygody!

38-latek w swojej książce przyznał, że nabawił się nie tylko odmrożenia uszu i twarzy, ale również penisa.

"Po przybyciu do domu z przerażeniem odkryłem, że moje dolne strefy również są odmrożone i podczas gdy uszy i policzki już się goiły, to penis nie" - opisał intymne problemy.

Podobno najbardziej zainteresowanym stanem zdrowia Harry'ego był sam król Karol III, ten jednak oszczędził mu szczegółów.

"Tata był bardzo zainteresowany i współczuł mi dyskomfortu związanego z odmrożonymi uszami i policzkami. Starałem się nie przesadzić i nie powiedzieć mu o moim również wrażliwym penisie" - czytamy.

W tym samym rozdziale książę odniósł się również do innego tematu. Lata temu pojawiły się pogłoski, że księżna Diana zabroniła obrzezania zarówno Harry'ego, jak i jego starszego brata.

"W książkach i gazetach (nawet w "The New York Times") pojawiały się niezliczone historie, że ja i Willy nie zostaliśmy obrzezani. Mówili, że mamusia tego zabroniła i choć to prawda, że szansa na odmrożenie penisa jest o wiele większa, gdy nie jesteś obrzezany, wszystkie te historie były nieprawdziwe. Zostałem obcięty jako dziecko" - rozwiał wątpliwości.

Jesteście uradowani, że poznaliście tak osobiste kwestie z życia księcia?

Przeczytajcie również:

Księżna Kate nagle zniknęła z dziećmi. Płyną porażające wieści z Wielkiej Brytanii! Poruszenie w Pałacu!

Meghan Markle wyda wspomnienia. Rodzina królewska już wie, co z tym zrobić

Książę Harry chce pojednania z rodziną królewską? Udzielił kolejnych wywiadów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Spare
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy