Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Rutkowski skomentował romans z „Wodzianką”! Narzeczona była wściekła!

Na początku listopada pojawiły się informacje, że Krzysztof Rutkowski (58 l.) zdradził swoją narzeczoną, Maję Plich (33 l.) ze słynną byłą „Wodzianką” Kuby Wojewódzkiego, Dominiką Zasiewską (28 l.). Dopiero teraz detektyw zabrał głos w tej sprawie.

Z medialnych doniesień wynika, że detektyw wdał się w romans z Dominiką Zasiewską, niegdyś popularną "nosiwodą" występującą w  talk-show Kuby Wojewódzkiego w  TVN. 

Reklama

Miał obsypywać ją drogimi prezentami i  obiecać, że zostawi dla niej narzeczoną Maję Plich, z którą zaręczył się w kwietniu zeszłego roku. Ich przygoda miłosna miała trwać kilka miesięcy, a zakończył ją sam Rutkowski pod koniec października.

Słynny detektyw stanowczo zapewnia, że to bzdura wyssana z palca i nic nie zagraża jego związkowi z Mają Plich. Krzysztof postanowił skomentować całą sprawę w "Twoim Imperium". 

"To bzdura. Nie mam romansu, a przygotowania do ślubu trwają zgodnie z wcześniej ustalonym planem" - powiedział krótko.

Zapytany o reakcję swojej narzeczonej, nie ukrywał, że było ciężko.

"Nie będę ukrywać, że to wywołało burzę w naszym domu. A może nawet sztorm".

Dodał jednak, że ta sytuacja wzmocniła nawet jego rodzinę i są teraz bardziej odporni na różnego rodzaju problemy.

"Zrozumiałem, że muszę poświęcić rodzinie więcej czasu, by jej nie stracić. Czas ucieka, a życie ma się jedno. Mój syn musi mieć ojca, czuć jego obecność na co dzień, a nie oglądać go w telewizji" - wyjaśnił Rutkowski.

Zapytana o całą sprawę Zasiewska już nie była tak chętna do udzielenia odpowiedzi na pytania i odmówiła udzielenia komentarza. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje