Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Kononowicz powraca! Nagrał kontrowersyjne wideo, w którym pali flagę islamistów

Krzysztof Kononowicz (53 l.) znany jest niemal wszystkim. Mężczyzna pragnął zostać prezydentem Białegostoku, a jego filmiki w sieci zrobiły furorę. Teraz popularny gwiazdor internetu powraca. Opublikowano kontrowersyjne wideo z jego udziałem!

Swego czasu Krzysztof Kononowicz był na ustach całej Polski. Kandydował na urząd prezydenta Białegostoku, a w spocie promującym w dość osobliwy sposób przekonywał, dlaczego warto głosować właśnie na niego.

Reklama

Zwracał się przede wszystkim do ludzi młodych. Chciał m.in.: "zlikwidować całkowicie dla młodzieży alkohol, papierosy i narkotyki" oraz "otworzyć miejsca pracy dla młodzieży i dla ludzi". Słynne były jego słowa o tym, że jego misją jest, aby "nie było bandyctwa, nie było złodziejstwa, nie było niczego".

Ostatecznie nie powierzono mu fotela prezydenta miasta, lecz zdobył serca nie tylko białostoczan, ale i wielu Polaków. Łącznie oddano na niego 1676 głosów.

Od startu Kononowicza w wyborach minęło już wiele lat, ale mężczyzna ciągle nie daje o sobie zapomnieć. W marcu opublikował wstrząsające nagranie, z którego wynikało, że został dotkliwie pobity. 

Niedawno na jednym z facebookowych profili pojawiło się kolejne nagranie z byłym kandydatem na białostockiego prezydenta. Wystąpił w nim z flagą Państwa Islamskiego w ręku. 

"Dowiedziałem się, że islamiści mordują naród, księży, wszystkich. Trzeba zacząć z nimi walczyć. Będę walczyć!" - zapowiedział na początku.

Ponadto zaapelował do "wszystkich prezydentów Polski i świata", aby ci przeciwstawili się terrorowi. Następnie skupił uwagę oglądających na trzymanej przez siebie fladze.

"Oto jest ich flaga, bandytów flaga, trzymam ją w ręku. Jestem bez broni, tylko z ‘dyplomatką’ i chcę iść do nich walczyć, zabijać i chcę, żeby oni nie mordowali nas" - mówił.

Po tych słowach stało się coś niespodziewanego. Nagle flaga została podpalona i spłonęła doszczętnie! Wówczas Kononowicz dodał: "Już nie ma tej flagi! Tak samo zginą ci terroryści!".


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Kononowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje