Reklama
Reklama

Król Karol III porwany do tańca przez przyrodnią siostrę Anny Frank! "Był słodki" (WIDEO)

Król Karol III zdaje się nie przejmować trwającą właśnie burzą w związku z drugą częścią serialu dokumentalnego Netflixa "Harry i Meghan". Zamiast siedzieć i smucić się występkami młodszego syna, król postanowił zaskoczyć ocalałych z Holokaustu na przyjęciu chanukowym. Król został porwany do tańca hory m.in. przez przyrodnią siostrę Anny Frank.

Król Karol III odwiedził centrum kultury żydowskiej w Londynie i... został tam dłużej!

Brytyjski król Karol III podczas piątkowej wizyty (16 grudnia) w centrum kultury żydowskiej w Londynie spotkał się z grupą dziewcząt pakujących paczki świąteczne dla osób ubiegających się o azyl. Zatrzymał się na kursie fryzjerskim i urody dla ortodoksyjnych studentów. Pokazano mu też kuchnię, w której wolontariusze i uchodźcy przygotowywali paczki żywnościowe dla potrzebujących.

Na chanukowej herbatce Karol zaskoczył ocalałych swoją obecnością. Jednak największą atrakcją był taniec hora, do którego król został porwany!

Reklama

Król Karol III porwany do tańca przez przyrodnią siostrę Anny Frank! "Był słodki" (WIDEO)

Na początek trzeba dodać, że umiejętności taneczne króla Karola III nigdy nie były powalające. Na zdjęciach jednak widać, że samo przebywanie w towarzystwie i zabawa przy muzyce pozwoliła mi się doskonale bawić.

Karol był na początku zmieszany i nieco zawstydzony osobami na parkiecie. Po chwili rozluźnienia wspomniał, że muzyka żydowska grana podczas tańca przypomina mu wiejskie, szkockie tańce. Zobaczcie sami, jak król Karol III wywija na parkiecie!

Wśród tańczących z królem Karolem III była przyrodnia siostra Anny Frank, Eva Schloss. 96-latka ocalała z koszmaru Holocaustu i nazistowskiego obozu koncentracyjnego.

"Był słodki. Naprawdę wziął w tym udział. Wydawało się, że mu się to podoba" - powiedziała Eva Schloss w rozmowie z "The Telegraph".

Na koniec królowi wręczono menorę z napisem: "Świeca jednej osoby daje światło wielu".

Dobra mina do złej gry? Król Karol III omija temat serialu "Harry i Meghan"

Ani Pałac Buckingham, który reprezentuje króla Karola III, ani biuro Williama w Pałacu Kensington nie skomentowały drugiej części serialu Netflixa "Harry i Meghan". 

W nowych, 3 odcinkach Harry opowiada o kłamstwach Williama, a Meghan wyznaje, że chciała popełnić samobójstwo z powodu nagonki mediów na jej osobę. W dokumencie nie było odmiennych poglądów, które dotychczas zawierały wywiady z parą oraz wspierającymi przyjaciółmi i komentatorami.

Zobacz też:

Kate i William wystawieni przed aparaty paparazzi. Robią dobrą minę do złej gry? 
Serial "Harry i Meghan" na Netfliksie otwiera usta byłemu przyjacielowi księcia: "To hipokryta"
Król Karol III pieje z radości. Serial "Harry i Meghan" na Netflix zmiażdżony przez angielską prasę

Król Karol III wściekł się na Harry'ego. Planuje zemstę za serial(e) Netflixa

Król Karol III odcina się od dziedzictwa Elżbiety II? Jego korona ma zostać poddana "modyfikacji"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy