Reklama

Reklama

Reklama

Koszmar Kwiatkowskiej trwa!

Monika Kwiatkowska nadal nie może zaznać spokoju...

Warszawski Sąd Rejonowy. Na korytarzu Monika Kwiatkowska (37) oraz jej były mąż, reżyser Maciej D. (57). Oboje starannie unikają spojrzeń w swoją stronę. Aktorka nerwowo coś sprawdza w telefonie. Tak rozpoczęła się kolejna sprawa sądowa przeciw reżyserowi.

Para była razem ponad osiem lat. Jesienią 2011 roku pojawiły się informacje, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Wkrótce aktorka oskarżyła męża o to, że przez lata ich małżeństwa stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną.

Obecnie w warszawskim sądzie Monika walczy o sprawiedliwość. Jej byłemu grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do nawet pięciu lat!

Reklama

To kolejna odsłona rodzinnego dramatu. Reżyser został już w sierpniu 2012 roku skazany na sześć miesięcy pozbawienia wolności w postaci nieodpłatnej i kontrolowanej pracy społecznej. Jednak nie był to wyrok prawomocny. Obrońca reżysera mówił wtedy, że dowody przeciw jego klientowi są niepełne. Dlatego sprawa nadal się toczy.

Obie strony mają swoich świadków oraz swoje racje i nic nie wskazuje na to, żeby doszło między nimi do porozumienia. Tutaj wygra racja tylko jednej strony.

MJ

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Monika Kwiatkowska | koszmar | przemoc

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy