Reklama
Reklama

Kim Kardashian pokazała się bez makijażu. Tak świętuje dzień matki

Kim Kardashian (41 l.) znów podbija media społecznościowe, a to za sprawą niedawnej publikacji, którą zamieściła na Instagramie. Gwiazdka reality-show świętowała dzień matki, który w Stanach Zjednoczonych przypada na drugą niedzielę maja. Z tej okazji najsłynniejsza z sióstr Kardashian dodała wymowne zdjęcie z życzeniami dla Kris Jenner (66 l.). Fani jednak największą uwagę skupili na wyglądzie gwiazdy, a ta pokazała się w wersji saute!

Kim Kardashian sławę zyskała za sprawą seks taśmy i programu "Z kamerą u Kardashianów", który emitowany jest od 2007 roku. Na przestrzeni 15 lat Kim stała się naczelną celebrytką w Stanach Zjednoczonych, a ze swojego wyglądu uczyniła atut. Wiele kobiet chce się upodobnić do gwiazdy, która znana jest z zamiłowania do makijażu i mody.

Mało tego, Kim przyzwyczaiła swoich fanów do nienagannego wyglądu. 41-latka zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu, a jej twarz jest mocno wykonturowana. Niedawno zrobiła wyjątek i dodała zdjęcie, na którym jest w wersji naturalnej.

Reklama

Zobaczcie sami, jak tam naprawdę wygląda Kim Kardashian!

Kim Kardashian na Instagramie pokazała się bez makijażu. Tak świętuje dzień matki

Dzień matki w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest w drugą niedzielę maja. Z tej okazji Kim złożyła życzenia Kris Jenner, która w dużej mierze odpowiedzialna jest za jej karierę i sławę.

Dodatkowo celebrytka zamieściła w sieci serię zdjęć. Na poszczególnych kadrach widzimy Kardashiankę w naturalnej wersji, bez grama makijażu. Do ujęcia pozuje również elegancka Kris oraz babcia 41-latki, 87-letnia Mary Jo Campbell. Na fotografii widać także córkę celebrytki, North West.

Kolejne ujęcia przedstawiają małą Kim, jej siostry z dziećmi i całą jej rodzinę.

Uroczy obrazek?

Kim Kardashian: kariera, wiek, Instagram

Kim Kardashian urodziła się 21 października 1980 roku w Los Angeles jako córka prawnika Roberta Kardashiana i Kris Kardashian. Ma dwie siostry: Kourtney i Khloé, brata, Roberta, a także przyrodnie rodzeństwo.

Kim była długoletnią przyjaciółką Paris Hilton, dzięki której zyskała umiarkowaną uwagę mediów, a zasłynęła w 2007 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało seks wideo z udziałem Kardashian i wokalisty R&B, Raya J.

W tym samym roku na antenie pojawił się program "Z kamerą u Kardashianów", który do dziś cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki reality-show Kardashianki stały się jednymi z popularniejszych celebrytek, a w 2021 roku Kim znalazła się na liście "Forbes" najbogatszych ludzi świata z majątkiem 1 miliarda dolarów.

Kim jest również popularną influencerką, a jej konto na Instagramie śledzi już ponad 309 mln osób!

Zobaczcie również:

Bill Gates zdradził żonę? Wymownie odpowiedział!

Katarzyna Cichopek wróciła do telewizji i od razu zaliczyła wpadkę. To wina stresu?

Natalia Oreiro wygląda jak nastolatka. Ale figura!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama