Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek znalazła sposób na nową partnerkę Hakiela! "Nie chce niedomówień"

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) po rozwodzie utrzymują bardzo dobre stosunki. Każde z byłych małżonków szybko zdołało ułożyć sobie życie u boku nowej miłości. Teraz wyszło na jaw, że prowadzącej „Pytanie na śniadanie” marzy się stworzenie harmonijnej i zgodnej patchworkowej rodziny. Aktorka bardzo chciałaby lepiej poznać nową ukochaną byłego męża.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: życie po rozwodzie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze przed rokiem uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w krajowym show-biznesie. Niestety ich związek rozpadł się niczym domek z kart. W pamiętnym wywiadzie udzielonym zaraz po rozstaniu tancerz wyznał, że Katarzyna Cichopek go zdradzała. 

Wraz z upływem czasu emocje nieco opadły. Afera rozgorzała na nowo, gdy na jesieni zeszłego roku była żona Macieja Kurzajewskiego ogłosiła wszem i wobec, że prezenter w towarzystwie koleżanki z pracy bawi się w najlepsze na wakacjach w Izraelu. Paulina Smaszcz po wielu miesiącach domysłów wyjawiła także, że para ma romans.

Reklama

Marcin Hakiel przez pewien czas nie mógł uleczyć złamanego serca. Na szczęście internauci okazali się niezawodni i w komentarzach w mediach społecznościowych wiernie wspierali tancerza. Wkrótce i do niego los się uśmiechnął. Marcin Hakiel znalazł szczęście u boku nowej partnerki.

Tajemnicza Dominika, która pragnie zachować anonimowość, zdobyła serce celebryty i już od wielu miesięcy jej zdjęcia pojawiają się w mediach społecznościowych Hakiela. Z doniesień tygodnika "Rewia" wynika, że Katarzynie Cichopek bardzo zależy na zbudowaniu życzliwych relacji z Dominiką. Była żona Marcina Hakiela ma nadzieję na przyjaźń.

"Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy" - donosi anonimowy informator "Rewii".

Katarzyna Cichopek pragnie zacieśnienia więzi z Dominiką

Katarzyna Cichopek już jakiś czas temu miała przyjemność osobiście poznać Dominikę. Nowa partnerka Marcina Hakiela od początku skradła jej serce. Cichopek była bardzo zadowolona widząc, że kobieta ma fantastyczny kontakt z jej dziećmi i spędzanie czasu z nimi nie stanowi dla niej najmniejszego problemu. Kobiety są w stałym kontakcie telefonicznym i wspólnie ustalają terminy spotkań z pociechami.

"Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach" - donosił niedawno informator "Plotka".

Katarzyna Cichopek: patchworkowa rodzina

Wraz z upływem czasu kobiety jeszcze bardziej zbliżyły się do siebie. Aktorka "M jak Miłość" nie ukrywa, że zależy jej na tym, aby w patchworkowej rodzinie panowała pełna zgoda. Ma nadzieję, że w odróżnieniu od toksycznych relacji z Pauliną Smaszcz, w przypadku Dominiki wszystko będzie się układało jak dotąd. 

Gwiazda "Pytania na śniadanie" na pierwszym miejscu stawia dobro swoich dzieci: Heleny i Adama, dlatego zależy jej na serdecznych stosunkach. Niewykluczone, że w budowaniu zdrowych relacji pomoże prezenterce... wykształcenie. W 2006 roku Katarzyna Cichopek obroniła przecież pracę magisterską z psychologii.

"Kasia jest psychologiem, zna mechanizmy i wie, że to trudna sytuacja wymagająca czasu" - zdradził jej znajomy w "Rewii".

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Katarzyna Cichopek i Dominika zostały serdecznymi przyjaciółkami. Niestety do ich grona raczej nie dołączy Paulina Smaszcz, która wciąż pielęgnuje żal do byłego męża o porzucenie, gdy była chora.

Zobacz też:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szaleją w Jordanii. Na nagraniu brakuje jednego

Paulina Smaszcz z nagimi piersiami pląsa w rytm piosenki dla zdradzonych kobiet. Internauci kpią: "Czy to garnitur Cichopek?"

Hakiel spędzał miło czas z ukochaną na śniegu! Cichopek poszła tą samą drogą

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy