Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek wyjawiła, co robi z Kurzajewskim. Rano ma czas na takie rzeczy?

Katarzyna Cichopek (40 l.) oraz Maciej Kurzajewski (49 l.) w piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" postanowili zdradzić, co robią po przebudzeniu. Ich poranne rytuały z pewnością mogą niektórych nieźle zaskoczyć.

Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski parę miesięcy temu ogłosili, że są razem. Mają już za sobą medialny debiut na ściance i wspólny urlop. Ich relacja wzbudza ogromne zainteresowanie ze strony mediów. Szczególnie że według plotek wspólne uczucie narodziło się, gdy byli w poprzednich związkach. Zakochani prowadzą również śniadaniówkę, w której często opowiadają anegdoty z życia prywatnego.

Reklama

Cichopek i Kurzajewski powiedzieli co robią po przebudzeniu

W studiu niedawnego programu "Pytanie na śniadanie" pojawił się Krzysztof Kostera, który zaprezentował widzom, jak wygląda żonglerka. Kurzajewski i Cichopek rozmawiali z gościem, kiedy nagle Kasi zebrało się na prywatne uzewnętrznienia. Co ciekawe, one w ogóle nie miały związku z prowadzonym tematem.

"My rano jesteśmy zdolni tylko zrobić kawę i śniadanie w tym samym czasie. To są nasze zdolności koordynacyjne" - wyznała wyraźnie rozbawiona Cichopek.

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą sylwestra?

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już mają plany na ten dzień. Aktorka w rozmowie z dziennikarzami Faktu wyjawiła, co będzie wtedy robić. Niestety, wszystko wzięło w łeb, gdyż ona i jej ukochany mają zobowiązania zawodowe.

To właśnie "Kurzopki" dostali zadanie poprowadzenia niedzielnego porannego wydania "Pytania na śniadanie". Cichopek wyznała w rozmowie z Faktem, że ona i Kurzajewski muszą zjawić się w pracy już o 5 rano.

"No, nie poszalejemy z Maćkiem, bo musimy w niedzielę być już o 5 rano w pracy, by powitać się z naszymi widzami i przywitać Nowy Rok. Nie narzekamy, bo naprawdę kochamy naszą pracę i to nie jest kokieteria" - powiedziała Cichopek. Okazuje się jednak, że para spędzi sylwestrowy wieczór bardzo romantycznie. Informator portalu jastrzabpost.pl wyjawił, że "Kurzopki" planują ten dzień spędzić w domu.

"Zależało im, żeby chociaż sylwestra mogli spędzić razem, w domowym zaciszu. Bardzo tego potrzebują po intensywnych tygodniach wypełnionych pracą i spotkaniami z prawnikami" - powiedział informator.

Zobacz też:

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Paulina Smaszcz wie, kto podsłuchiwał Cichopek i Kurzajewskiego? Oferowała im wsparcie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama